Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!
UA EN RU
«   Квiтень 2018   »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
        1
  2 3 4 5 6 7 8
  9101112131415
 16171819202122
»23242526272829
»30      

Уляна Лопаткіна
"Танго-гала"
Уляна Лопаткіна
                                                  27 жовтня

                        ПРИМА- БАЛЕРИНА МАРІЇНСЬКОГО ТЕАТРУ

                       Уляна Лопаткіна та зірки СВІТОВОГО БАЛЕТУ

     в ГРАНД " ТАНГО - ГАЛА " ДО 90-РІЧЧЯ Асторія Пьяцолли

                                 Національна Опера України
 

Прима Російського Балету Уляна Лопаткіна, що носить титул «Божественна » спільно із « Зірки світового балету » представляють ГРАНД « ТАНГО ГАЛА » , присвячений великому аргентинському композитору Астору Пьяцолли - « El Gran Ástor » (« Великий Астор »). Реформатору , родоначальнику стилю танго Нуево ( nuevo tango ) - танцю майбутнього. У цьому екстравагантному вечорі ( 27 жовтня - Київ , 29 жовтня - Одеса) глядачі зможуть побачити і почути великі танго П'яцолли в хореографічному прочитанні .

Уляна Лопаткіна з солістами Маріїнського театру і Ризького Національного балету виконає найтемпераментніший шедевр великого голландця Ван Манена - одноактний балет «5 танго». Сучасний хореограф Ханс ван Манен - тонка штучка . І гумор , і темперамент , і еротика його неочевидні - їх ще треба виявити за зовнішньою незворушністю неокласичного танцю , за ясною красою його геометричних ліній , за примхами розвитку базових комбінацій. Дуети ван Манена розбиті паузами , під час яких напруга між партнерами зростає настільки , що будь-яке крихітне зміна статичної пози здається подією вселенського масштабу. А вже хто, як не Уляна Лопаткіна , вміє тримати багатозначні паузи або так заворожуюче розгортати ногу в адажіо , ніби дає відповідь на головні питання буття. Математична логіка цього хореографа теж близька виконавській манері балерини - перфекціоністки .

Ще один шедевр видатного аргентинського хореографа Маурісіо Вайнрота - одноактний балет «Танго плюс ». Уляна Лопаткіна і 22 артиста балету також покажуть танго в постановці інших видатних балетмейстерів ХХ століття , які вони поставили на музику «короля» танго П'яцолли ...

Прима - балерина Уляна Лопаткіна - одна з найвищих балерин у світі , і на кожній виставі вона використовує , як мінімум , 2 пари взуття , які виготовляються за спеціальним замовленням. За шляхетність мінімалістичного стилю щоденна газета The New York Sun нещодавно порівняла Уляну Лопаткін з Катрін Деньов. Лопаткіна танцює стан творчості , однією з головних умов якого Пушкін називав незамутнений спокій.

Уляна Лопаткіна

ДОСЬЄ: Лопаткіна в 1991 р. була прийнята в трупу Маріїнського театру , в 1995 році стала прима- балериною цього театру. У 1997 році Лопаткіна отримала " Золоту Маску " і приз " Бенуа де ла Danse " , в 1998 році - премію лондонських критиків Evening Standard . У 1999 році була удостоєна Державної премії Росії . Танцювала на багатьох майданчиках світу , в тому числі у Великому театрі в Москві , Королівському оперному театрі в Лондоні , Гранд Опера в Парижі , Ла Скала в Мілані , Метрополітан Опера в Нью - Йорку.  

Концерт у 3-х відділеннях

http://www.youtube.com/watch?v=FQxj5XChiGM

Шановний клієнт, Ви маєте можливість замовити та купити квитки на «Уляна Лопаткіна "Танго-гала"», що відбудеться – в Національній опері України . Ви можете купити Е-квиток, сплативши його карткою VISA / Mastercard або скористатися найбільшою мережею кас в місті Києві чи послугою кур'єра. Завантажуйте та замовляйте квитки через Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!