Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!
UA EN RU
«   Квiтень 2018   »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
        1
  2 3 4 5 6 7 8
  9101112131415
»16171819202122
»23242526272829
»30      

СВІТЛАНА ЗАХАРОВА ТА СЕРГІЙ ПОЛУНІН."ЖІЗЕЛЬ"
СВІТЛАНА ЗАХАРОВА ТА СЕРГІЙ ПОЛУНІН.ВПЕРШЕ В УКРАЇНІ!

СВІТЛАНА ЗАХАРОВА
Прима-балерина Большого Театру, етуаль театру «LA SCALLA», Народна артистка Росії, лауреат Державної премії Російської Федерації.

СЕРГІЙ ПОЛУНІН
Наймолодший прем'єр лондонського Королівського балету, прем'єр московського музичного театру ім. Станіславського і Немировича - Данченка. У свої 23 роки він входить до числа найталановитіших молодих артистів світу.

Балет «Жізель» не сходить зі сцен провідних театрів світу вже більше 170 років. Після прем'єри , яка відбулася в паризькій Гранд-опера в 1841 році, творіння Адольфа Адана і Теофіля Готьє пережило вже безліч редакцій і постановок. Ця фантастична, але разом з тим зворушлива історія кохання користується незмінним успіхом серед шанувальників балету всієї земної кулі.

Літературною основою балету послужила старовинна легенда про віліс, записана Генріхом Гейне. Віліси - це дівчата, загиблі від нещасної любові. Після смерті вони перетворюються на чарівних істот і вбивають молодих людей, які зустрічаються їм на шляху, бажаючи помститися за загублене життя.

Одна з кращих постановок цього балету належить Маріусу Петіпа. Її прем'єра відбулася у лютому 1884 р. в Петербурзі. Потрібно відзначити, що багато наступних інтерпретацїй балету «Жізель» грунтуються саме на хореографії Петіпа.

«Жізель» вже давно входить до репертуару Національної опери України, однак зовсім скоро київські театрали зможуть насолодитися особливою постановкою цього балету - у виконанні світових зірок Світлани Захарової та Сергія Полуніна. Ці артисти робили свої перші кроки в Київському хореографічному училищі, проте до цього не виступали на столичній сцені.

Балет «Жізель» в київській опері пройде в рамках Міжнародного проекту «Перша позиція», який протягом року буде знайомити публіку зі світовими балетними зірками, народженими в Україні. Його натхненником і художнім керівником стала Світлана Захарова.

СВІТЛАНА ЗАХАРОВА ТА СЕРГІЙ ПОЛУНІН.

Зустрічайте зірок світової сцени в одному з кращих балетів в історії театру - «Жізель»!

Шановний клієнт, Ви маєте можливість замовити та купити квитки на «СВІТЛАНА ЗАХАРОВА ТА СЕРГІЙ ПОЛУНІН."ЖІЗЕЛЬ"», що відбудеться – в Національній опері України . Ви можете купити Е-квиток, сплативши його карткою VISA / Mastercard або скористатися найбільшою мережею кас в місті Києві чи послугою кур'єра. Завантажуйте та замовляйте квитки через Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!