Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!
UA EN RU
«   Липень 2018   »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
        1
  2 3 4 5 6 7 8
  9101112131415
»16171819202122
»23242526272829
 3031     

Роден. Балет Ейфмана
Інформація
Роден. Балет Ейфмана
Інформація

Шановні глядачі!

Вистава переноситься з 01.03. на 18.09.2014 р.

Всі квитки
дійсні. Замовити квитки можна на сторінці заходу:

http://parter.ua/ru/event/42/51/6243.html

Контакти організаторів:

Телефон:  +38 (044) 371-17-47 (48; 49)

Факс:  +38 (044) 371-17-48

Роден. Балет Ейфмана

Санкт - Петербурзький академічний театр балету Бориса Ейфмана

Балет Бориса Ейфмана
Музика М. Равеля, К. Сен -Санса, Ж. Массне
Декорації - Зіновій Марголін
Костюми - Ольга Шаішмелашвілі
Світло - Гліб Фільштинський, Борис Ейфман

Національна опера України ім. Т.Шевченка

Національна Корпорація Розваг представляє!
Краща подія в світі балету ! « Роден » присвячений долі і творчості великих скульпторів Огюста Родена і його учениці, коханої і музи Камілли Клодель.

Історія їх пристрасті трагічна. 15 років Роден і Клодель становили одне чуттєве і творче ціле. Однак стався між художниками розрив завдав фатального удару по душевному здоров'ю Камілли, став початком її загибелі. Напівзабута, захистивши від світу, животіє в злиднях, Клодель божеволіє. Хвороблива ідея про направленому проти неї змову, головною фігурою в якому Каміллою бачиться Роден, невпинно терзає ослаблений психічним розладом розум жінки.

Цілих 30 років судилося провести їй в клініці для божевільних, де Камілла Клодель померла в 1943 році, забута і покинута всіма.

Балет Бориса Ейфмана « Роден » - масштабне творче висловлювання на тему трагічності життєвого шляху геніїв. Використовуючи унікальний пластичний мову сучасного психологічного балету, блискуче відточений хореографом в його попередніх виставах ( «Онєгін », « Чайка », «Анна Кареніна», « Російський Гамлет » тощо), Ейфман не просто являє нове осмислення світу людських пристрастей, віртуозно дослідженого Роденом і Клодель в їх роботах, але створює твір про незбагненну містерії творчого процесу.

Слово Бориса Ейфмана :
 «Життя і любов Родена і Клодель - дивовижна історія двох художників, в складному, неймовірно драматичному союзі яких все сплелося воєдино : пристрасть, ненависть, творчі ревнощі. Духовний та енергетичний обмін, який походив між скульпторами, унікальний: перебуваючи поруч із Роденом, Камілла НЕ тільки дарувала йому натхнення, допомагала знаходити новий стиль і створювати шедеври, а й переживала стрімке дорослішання власного таланту, перетворювалася на великого майстра.

Після розставання з Роденом Клодель занурюється в морок шаленства. Душу нещасної спопеляє патологічна ненависть до колишнього вчителя і коханого, що вкрав, як вважала Камілла, її життя і дар. У новому балеті відображені туга Родена по своїй музі, борошна його сумління і породжений душевною недугою, насичений хворобливими марами марення Камілли, вірніше - тієї божевільної еринії, в яку перетворила її безжалісна доля.
Мовою тіла ми говоримо в цьому спектаклі про пристрасть, внутрішню боротьбу, розпачі - про всі ті явища життя людського духу, які геніально зображені Роденом і Каміллою в бронзі і мармурі. Звернути застиглу в камення мить у нестримний, емоційно насичений потік рухів тіла - ось до чого прагнув я, пишучи новий балет.

Вистава « Роден » - це роздуми про непомірну ціну, яку доводиться платити геніям за створення безсмертних шедеврів. І, звичайно ж, про ті муки і таїнства творчості, що завжди будуть хвилювати художника ».

Відео: http://www.youtube.com/watch?v=uTyrBRryaLI

Шановний клієнт, Ви маєте можливість замовити та купити квитки на «Роден. Балет Ейфмана Інформація», що відбудеться – в Національній опері України . Ви можете купити Е-квиток, сплативши його карткою VISA / Mastercard або скористатися найбільшою мережею кас в місті Києві чи послугою кур'єра. Завантажуйте та замовляйте квитки через Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!