Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!
UA EN RU
«   Липень 2018   »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
        1
  2 3 4 5 6 7 8
  9101112131415
 16171819202122
»23242526272829
 3031     
Georgian Legend і Хор ім. Г. Верьовки

Georgian Legend і Хор ім. Г. Верьовки
ВПЕРШЕ УНІКАЛЬНИЙ БАТТЛ!

ДВА ПРОВІДНИХ КОЛЕКТИВИ НА СЦЕНІ ПАЛАЦУ «УКРАЇНА»!

"Легенди Грузії" - це шоу, яке має побачити кожен! Це найкраще, що є в Грузії, - однією з найбагатших і найщедріших земель світу!

У грузинських танців немає аналогів у світі. "Щоб танцювати грузинські танці, потрібно народитися грузином", - пояснюють танцюристи. Свого часу по рухах і поставі танцюючого грузина батьки нареченої могли судити, чи варто видавати за нього свою дочку. Танцювати на пальцях, обертатися на колінах, здійснювати неймовірні па під час високого стрибка - все це доступно небагатьом.
"Легенди Грузії" - це незабутнє шоу, справжнє диво, пронизане любов'ю до Грузії, де все - порив вітру, дзвін дзвонів, величне мовчання гір і радісне дзюрчання гірських струмків - асоціюється з чудовою музикою, багатоголосим співом і радісним танцем життя!
"Кожна вистава шоу" Легенди Грузії "- це справжнє свято для очей і вух", - пише одна з найбільших американських газет New York Post.
Грузинським співакам і танцюристам аплодували глядачі більше 50 країн світу на п'яти континентах, де артисти виступали на найпрестижніших майданчиках. Вони представляли своє мистецтво перед королями і главами держав багатьох країн світу. І вони пишаються тим, що кожен раз шоу завершується тривалими оваціями і гучними оплесками стоячи, які вдячні глядачі дарують артистам за доставлену радість.

Шоу «Легенди Грузії» ефектно і захоплююче розповідає про свою країну: її історію, легендах і народ. Це приголомшлива історія про хоробрість і згуртованість, про любов і повагу до жінки, і, звичайно, про красу і щедрість самої Грузії. В основі шоу лежить знаменита грузинська легенда: коли Господь роздавав народам землі, грузинам було не до цього - вони сиділи за загальним столом, пили, співали, танцювали і веселилися. І коли вони, нарешті, прийшли до Господа, у нього більше не залишилося земель. Тоді грузини запросили його за свій стіл, і Господь так чудово провів час, що, не роздумуючи, віддав грузинам землю, яку припас для себе.
"Легенди Грузії" - це тріумф кавказької культури на світовій сцені. Цьому сприяє майстерне переплетіння сюжетів з національної історії Грузії і Кавказу, талановито втілених у чудових танцях, музиці та піснях, які доповнюються барвистими костюмами, декораціями, фантастичним світлом і фірмовим звуком.
"Це видовище, яке кожен повинен побачити хоча б раз у житті!"
(Le Figaro)
"Приголомшливо і захоплююче! Грузини захоплюють своїм талантом!"
(Los Angeles Times)
"Неймовірно! Це надихає!"
(New York Times)


Національний Заслужений Академічний Український Народний хор України ім. Григорія Верьовки – це унікальний художній колектив, який своїм досконалим мистецтвом репрезентує все найкраще з невичерпного джерела народної творчості всіх етнографічних регіонів України.

Більше 70 років тому організував і став першим керівником колективу Григорій Гурійович Верьовка, ім’я якого носить колектив хору з 1965 року. У цьому ж році хору було присвоєно звання Заслуженого. В 1971 році колективу було присвоєно почесне звання Академічний, а в 1997 році надано статус Національного.

У програмах хору – історичні думи, козацькі та чумацькі пісні і танці, жартівливі хорові сценки, родинно-побутова, обрядова лірика – пісні і танці, виконувані на святах врожаю, на весіллях, а також колядки, щедрівки. Хор включає також у свої концерти, пісенні скарби багатьох народів світу.
Органічними для колективу стали й оригінальні композиції, в яких музика, спів і танець виступають триєдиним компонентом.

Репертуарний діапазон колективу сягає від етносу та фольклору до класичних обробок а-капела і пісень сучасних композиторів; від вокально-хореографічних сцен, композицій та народних дійств – до фольк-опери-балету Є. Станковича «Цвіт папороті», в якій народні мотиви вдало синтезуються з сучасними прийомами композиторського письма та аранжування. Нашому колективові стало доступним і підвладним те, що раніше народному хору здавалося неможливим.

В репертуарі колективу кожна група повноцінно відтворює вокально-музичну та танцювально-народну культуру всіх регіонів України. Кожний музичний твір виконується в оригінальному викладі.

Кількісний склад Національного хору складається з 158 чоловік.

Шановний клієнт, Ви маєте можливість замовити та купити квитки на «Georgian Legend і Хор ім. Г. Верьовки», що відбудеться – в Палаці України. Ви можете купити Е-квиток, сплативши його карткою VISA / Mastercard або скористатися найбільшою мережею кас в місті Києві чи послугою кур'єра. Завантажуйте та замовляйте квитки через Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!