Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!
UA EN RU
«   Липень 2018   »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
        1
  2 3 4 5 6 7 8
  9101112131415
 16171819202122
»23242526272829
 3031     

Ізраїльський Державний
Театр Балету
Ізраїльський Державний
Театр Балету

Вперше в Україну - відразу дві великомасштабні прем'єри в одному концерті!

27 березня 2012, Палац «Україна»

Під патронатом Посольства Ізраїлю та МБФ «Український Єврейський Форум» до 20-річчя встановлення дипломатичних відносин між Україною та Державою Ізраїль.

Дві неймовірні школи класичного і сучасного танцю!

Ізраїльський Державний Театр Балету
під керівництвом Валерія Панова
http://www.balletpanov.com/
і
Ансамбль модерного танцю «Джінолія»
під керівництвом Хілік Джино
http://shalom-israel.co.il/

з програмою
«З любов'ю до України»

Ізраїльський Державний Театр Балету під керівництвом Валерія Панова
Геніальний артист, талановитий танцівник, балетмейстер, хореограф, письменник, - все це про одну людину - Валерії Панове. Панов - знакова фігура у світовому балеті. Виїхавши в свій час з Радянського Союзу і отримавши ізраїльське громадянство, виступав на кращих світових сценах, працював як балетмейстера з провідними трупами світу. Серед його друзів були Голда Меїр, Моше Даян, Іцхак Рабін, Михайло Баришніков, Рудольф Нурієв. Панова називали «послом Ізраїлю в світі балету».

Довгий час мрією Валерія Панова було створення свого театру. Мрію вдалося здійснити тільки після закінчення сольної кар'єри, в 1998 році, завдяки підтримці талановитої учениці, а, згодом подружжя Валерія Панова - Ілани Орлової.

Сьогодні «Балет Панова» - це міжнародний колектив, в якому працюють артисти з Ізраїлю, Японії, Німеччини, Англії, Латвії, Болгарії. У репертуарі театру - як класичні вистави, так і сучасні постановки.

Фільм про В.Панова: http://www.youtube.com/watch?v=JPBFNRoENis

Ансамбль модерного танцю «Джінолія» під керівництвом Хілік Джино
Танцювальний колектив "Джінолія" був заснований в 1980 році Хіліком Джино в м. Ашдод. На сьогоднішній день в нього входять близько 30-и професійних танцюристів і танцівниць. Основний напрямок діяльності колективу - сучасний авангард.

За три десятиліття свого існування "Джінолія" був удостоєний безлічі нагород в Ізраїлі і за кордоном і гастролював по всьому світу.

Засновник і художній керівник колективу, Хілік Джино навчався сучасного танцю в Нью-Йорку в колективі Марти Грем - одна із засновниць школи сучасного танцю у світі. Після повернення до Ізраїлю Хілік заснував десятки танцювальних колективів по всій країні, включаючи колектив "Джінолія" в Ашдоді.

Шановний клієнт, Ви маєте можливість замовити та купити квитки на «Ізраїльський Державний Театр Балету », що відбудеться – в Палаці України. Ви можете купити Е-квиток, сплативши його карткою VISA / Mastercard або скористатися найбільшою мережею кас в місті Києві чи послугою кур'єра. Завантажуйте та замовляйте квитки через Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!