Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!
UA EN RU
«   Лютий 2018   »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
     1 2 3 4
  5 6 7 8 91011
 12131415161718
»19202122232425
»262728    

III-й Фестиваль
танців народів світу
III-й Фестиваль
танців народів світуIII-й ФЕСТИВАЛЬ ТАНЦІВ НАРОДІВ СВІТУ «DANCES OF THE WORLD - 2012»

У кожному з нас живе танець - танець життя і любові. Немає людини, яка залишилася б байдужою до звуків музики. Ритміка танцю захоплює і об'єднує в єдиному бажанні - пропустити крізь своє тіло і свідомість енергетику, що йде від танцювальної ейфорії.
Наша планета також кружляє в нескінченному танці, і дарує кожному народу свій неповторний і самобутній стиль самовираження в танці. Ми запрошуємо вас відвідати III-й фестиваль народів світу "DANCES OF THE WORLD - 2012", який проходитиме в Києві 5 лютого 2012, де ви зможете ознайомитися з невеликою частиною танцювальної культури нашого світу. Більше 20-ти провідних танцювальних колективів України представлять вашій увазі характерні образи народних танців. Ви зможете побачити сплетення культур і різноманітність стилів у танцях Америки, Аргентини, Афганістану, Африки, Бразилії, Угорщини, Сходу, Греції, Грузії, Індії, Ірландії, Іспанії, Китаю, Кореї, Латинської Америки, Франції, Польщі, Німеччини, Росії і звичайно України, а також циганські, єврейські і багато інших різновидів танцювальних національностей, виражених в танці.
Сьогодні танці завоювали весь світ. Україна однією з перших відкрила своє серце цього щирого і пристрасного захоплення. Досить лише згадати всі TV-програми пов'язані з танцями, що підкорили серця глядачів за останні роки.
Танцювальні школи залучають мільйони учнів у всіх частинах земної кулі. І це - не дивно. Адже, кожен танець прекрасний у всіх своїх проявах. Він наповнений душею, глибинною пам'яттю поколінь різних народів з одного боку і професіоналізмом, харизмою талановитих виконавців - з іншого. Тому проведення III-го Фестивалю танців народів світу «DANCES OF THE WORLD - 2012» можна вважати днем ​​залучення українців до справжніх шедеврів світової культури.

Всі глядачі, від малого до великого, отримають масу задоволення занурюючись у світ зачаровуючих танців, колоритних костюмів і незабутніх ритмів.
Подаруйте собі можливість, за один вечір, промайнути по цілому світу у вихорі запальних па.

Серце народів світу - танець, чекає на Вас!

Шановний клієнт, Ви маєте можливість замовити та купити квитки на «III-й Фестиваль танців народів світу», що відбудеться – в Будиноку Художника. Ви можете купити Е-квиток, сплативши його карткою VISA / Mastercard або скористатися найбільшою мережею кас в місті Києві чи послугою кур'єра. Завантажуйте та замовляйте квитки через Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!