Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!
UA EN RU
«   Липень 2018   »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
        1
  2 3 4 5 6 7 8
  9101112131415
 16171819202122
»23242526272829
 3031     

ГАЛА-КОНЦЕРТ
ГАЛА-КОНЦЕРТГАЛА-КОНЦЕРТ
до Дня Захисту дітей

1 червня 2013 року
12.00     та   19.00
Національна опера України імені Тараса Шевченка

1 червня 2013 року у Національній опері України імені Тараса Шевченка відбудеться гала-концерт театру «Молодий балет Києва» та Культурного центру «Кияночка» до Дня Захисту дітей.

Програма на 12.00

Сучасний балет «Кармен-street», який мовою танцю розповідає про проблеми сучасної молоді, про кохання, про соціальну нерівність у стосунках, про безпритульність,  про почуття дітей вулиці, їх боротьбу за місце під сонцем, протистояння світу багатих, які не переймаються думками про сенс життя. Цікавий сюжет, драматична гра акторів, відома музика Бізе-Щедріна та постановка заслуженої артистки України Алли Рубіної  є запорукою успіху цієї вистави. Задумку відомого хореографа реалізують молоді, талановиті артисти театру «Молодий балет Києва» та студенти Київського хореографічного коледжу. У головній ролі – Тісато Ісікава, фіналістка проекту «Танцюють всі». У виставі приймають участь лауреати міжнародних конкурсів Микита Сухоруков, Ліна Володіна, Владислав Ромащенко.
Також Ви зможете побачити кращі номери класичної, сучасної та народної хореографії.

Програма на 19.00

Урочистий Гала-концерт, приурочений до святкування Дня захисту дітей. Вже кілька років поспіль ми організовуємо свято, яке є радістю не тільки  для дітей, але і нагадує дорослим, що діти потребують підтримки.
Запрошуємо Вас долучитися до дивовижного світу танцю, підтримати правильні життєві орієнтири, що дозволяють виховати сильне, здорове, наполегливе покоління.


У програмі гала-концерту:
фрагменти з балетів:
«МАРНА ПЕРЕСТОРОГА»
«ЛУСКУНЧИК»
«ДОН КІХОТ»
Гранд-па з балету «ПАХІТА»
Народна хореографія
Сучаснахореографія

Головний балетмейстер-постановникзаслужений артист України – Євген Кайгородов.
Художнікерівники проекту – Галина та Дмитро КАЙГОРОДОВИ, заслуженіпрацівникикультуриУкраїни.

Запрошуємо Вас на виставу! Театр «Молодий балет Києва» працює для Вас!

Відеоанонс ГАЛА-КОНЦЕРТУ до Дня Захисту дітей

Шановний клієнт, Ви маєте можливість замовити та купити квитки на «ГАЛА-КОНЦЕРТ», що відбудеться – в Національній опері України . Ви можете купити Е-квиток, сплативши його карткою VISA / Mastercard або скористатися найбільшою мережею кас в місті Києві чи послугою кур'єра. Завантажуйте та замовляйте квитки через Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!