Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!
UA EN RU
«   Червень 2018   »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
      1 2 3
  4 5 6 7 8 910
 11121314151617
 18192021222324
»252627282930 

Пілот
 

ПілотГрупа Пілот

10 років – політ нормальний!

 

20 квітня в Києві відбудеться ювілейний концерт гурту ПІЛОТ, одного з найбільш яскравих і масштабних музичних проектів, що існують сьогодні в культурному просторі Росії…

 

Історія Пілота – спростування тези про те, що в світі сучасного року неможливо суміщати комерційну успішність і творчу незалежність. Пілот, виконуючи музику вельми далеку від популярних стандартів, являється запитуваним гастролером. Компакт-диски Пілота продаються значними тиражами.

 Пілот

Основа ідеології гурту – намагання осмислення людської суті крізь призму сучасного суспільства. Пілот не виконує пісень протестів. Скоріш, він, загострюючи увагу слухачів на конкретних соціо-культурних проблемах, поволі підводить аудиторію до роздумів про суть речей.

 

Пілот на протязі останніх років являється хедлайнером найкрупніших рок фестивалів Росії. В Росії команда давно отримала статус культової, а в Україні Пілот дасть перший і поки що єдиний концерт.

Шановний клієнт, Ви маєте можливість замовити та купити квитки на «Пілот», що відбудеться – в Центрі Культури та Мистецтв НАУ. Ви можете купити Е-квиток, сплативши його карткою VISA / Mastercard або скористатися найбільшою мережею кас в місті Києві чи послугою кур'єра. Завантажуйте та замовляйте квитки через Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!