Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!
UA EN RU
«   Березень 2018   »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
     1 2 3 4
  5 6 7 8 91011
»12131415161718
»19202122232425
»262728293031 

Музика гурту "Кіно"
Перенесення концерту
Музика гурту

Шановні прихильники творчості групи "Кино",

повідомляємо Вам, що запланований раніше концерт 10 березня в Києві переноситься на 04 червня 2014 (Палац Україна).

Раніше придбані квитки будуть дійсні на нову дату.

Замовити квитки можна на сторінці заходу:

http://parter.ua/ua/event/42/53/5931.html

«NCA» представляє:

04 червня 2014, НПМ "Україна", 19:00

Симонічне кіно

Музика Віктора Цоя та гурту «КІНО» у супроводі Симфонічного оркестру

У серпні 1990 року гурт «КІНО» перестав існувати. І наступні двадцять років його пісні звучали лише в оригінальному виконанні або інтерпретаціях інших гуртів. Нове життя музика Віктора Цоя набуло після того, як Юрій Каспарян виконав двадцять композицій гурту «КІНО» у супроводі симфонічного оркестру.

Вперше аранжування були написані відомим сучасним композитором Ігорем Вдовіним в 2010 році для грандіозного фестивалю "20 років без КІНО". Тоді публіка прийняла композиції на стільки тепло, що було вирішено підготувати сольну програму, додавши знакову гітару Юрія Каспаряна, беззмінного гітариста гурту.

"Симфонічне КІНО" - це унікальний, який не має аналогів петербурзький проект. Він з'явився в рік ювілею Віктора Цоя, але ідея виконання пісень легендарного артиста в симфонічній обробці виникла набагато раніше. Її втілення стало справжнім ковтком повітря для багатьох тисяч шанувальників гурту «Кіно».

"Такого раніше в нашій країні не було, щоб симфонічний оркестр виконував твори вітчизняних рокерів протягом майже двох годин, - розповідав Ігор Вдовін газеті "Санкт- Петербурзькі Відомості". - У всьому цьому найважливіше - участь гітариста гурту «Кіно» Юрія Каспаряна, "носія мови".

Копітка робота зайняла багато часу, але до ювілею Віктора Цоя це оригінальний витвір, повністю натхнене поетичним і композиторським генієм видатного артиста, було закінчено. Диригентом виступив Фабіо Мастранджело, відомий італійський маестро, який працює з найкращими оркестрами світу. Безцінна колекція пісень гурту «КІНО» була піднесена слухачеві інтелігентно і дбайливо, як справжній скарб.

22 грудня 2012 "Симфонічне КІНО" вперше прозвучало в НПМ « Україна ». Це був тріумф. Захоплена публіка аплодувала стоячи.

Протягом 2012-2013 років улюблені всіма пісні Віктора Цоя в обробці симфонічного оркестру звучали в різних куточках Росії та ближнього зарубіжжя. Скрізь, концерти проходили з незмінним успіхом, вражаючи слухача широтою задуму і майстерністю його втілення.

04 червня 2014 у Палаці « Україна » знову зазвучить «Симфонічне КІНО». Оркестр під управлінням блискучого Фабіо Мастранджело знову представить пісні Віктора Цоя - музику, яку люблять слухачі різного віку і будь-яких музичних уподобань, чарівне видовище, від якого біжать мурашки по тілу і яке ніяк не можна пропустити! 

http://www.youtube.com/watch?v=k5NnzTdH1Pk

Шановний клієнт, Ви маєте можливість замовити та купити квитки на «Музика гурту "Кіно" Перенесення концерту», що відбудеться – в Палаці України. Ви можете купити Е-квиток, сплативши його карткою VISA / Mastercard або скористатися найбільшою мережею кас в місті Києві чи послугою кур'єра. Завантажуйте та замовляйте квитки через Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!