Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!
UA EN RU
«   Березень 2018   »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
     1 2 3 4
  5 6 7 8 91011
 12131415161718
»19202122232425
»262728293031 

Гурт "Аукціон"
20 років альбому "Птица"
Гурт 20 років виповнюється з моменту виходу в світ, напевно, найвідомішого і популярного альбому Аукціон "Птица". Варто відзначити, що лідер гурту Леонід Федоров дану платівку не особливо любить. У біографії, яка вийшла кілька років тому у Аукціона "Книга обліку життя", написаної журналістом Михайлом Марголісом, фронтмен гурту Олег Гаркуша пояснює причини цієї нелюбові: "Те, що Федоров не любить "Птицу", - ніяка не поза. Просто цей альбом вийшов, що називається, для всіх і кожного, чого не скажеш про " ж * пу" або навіть " Багдад...". Там же наводяться слова ще одного старожила АукцИона саксофоніста Миколи Рубанова: " Після успіху " Птицы " виникла велика спокуса поставити вдалу схему на потік. І щорічно випускати альбоми типу "Птица-2" або "Птица-2000" і т.п. Але, на щастя, цього з нами не відбулося".

"Птица" багато в чому перевернула громадську думку. Якщо раніше музика АукцИон для більшості людей була "занадто незалежною, надто альтернативною", то тепер хлопцям вдалося створити альбом, який може слухати будь-який - при цьому ні на йоту не змінивши собі, своєму творчості і смаку. Навряд чи знайдеться людина, яка ніколи не чула "Дорогу". Для справжніх любителів АукцИон немає більшого свята, ніж почути на концерті " Птицу " (це тонкий натяк). "Моя любов", " Ще не пізно", "Очі"," Все крутиться", "Спи, солдат"... кожна пісня прекрасна і дивовижна.
Після свого ювілею гурт вирішив зіграти цілу концертну програму, присвячену двадцятиріччю платівки. Подібний досвід у АукцИон вже є. У 2010 році в концертному залі ЦКМ НАУ «Федоров і Ко» відзначали двадцять років з моменту виходу альбому " Ж * па " (або "Дупло").

06 грудня, 19:30, м.Київ, ЦКМ НАУ, пр.Комарова 1.

http://www.youtube.com/watch?v=UbbgC4l-3MQ
http://www.youtube.com/watch?v=CxVpnYgbtA0

Шановний клієнт, Ви маєте можливість замовити та купити квитки на «Гурт "Аукціон" 20 років альбому "Птица"», що відбудеться – в Центрі Культури та Мистецтв НАУ. Ви можете купити Е-квиток, сплативши його карткою VISA / Mastercard або скористатися найбільшою мережею кас в місті Києві чи послугою кур'єра. Завантажуйте та замовляйте квитки через Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!