Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!
UA EN RU
«   Березень 2018   »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
     1 2 3 4
  5 6 7 8 91011
 12131415161718
»19202122232425
»262728293031 

ДахаБраха & Portmone "Хмелева project"
ДахаБраха & Portmone ДАХАБРАХА & PORT MONE — ХМЕЛЕВА PROJECT

Після тривалої перерви ДахаБраха і мінське тріо Port Mone знову зустрінуться в Києві, щоб зіграти «Хмелева Project», програму, яка неодмінно збирала найбільші концертні майданчики України, що все одно не вмістили всіх охочих. Цього разу крім вже відомих композицій музиканти представлять кілька цілком нових — спеціально заради них вони зустрічаються тут на декілька днів раніше.

Нагадаємо історію створення проекту: в селі Хмелева, на схилах Дністровського каньйону, який за яскравістю вечірніх барв більше нагадує гори північноамериканських штатів, були створені перші «Хмелева Project». Музиканти закрились від зовнішнього світу, щоб відкритися один одному і зазирнути вглиб себе. Довгі репетиції в оточенні білих заквітчаних дерев, пагорбів червоної глини і неспокійних весняних пташок перетворилися з експерименту на окрему главу новітньої історії вітчизняної музики. «Справжня мистецька подія на стику музичних ідей, філософських думок і емоцій», «дивовижної краси спільна програма» — такі відгуки на проект.

Щодо учасників проекту, то ДахаБраха, яка на сьогодні є найвідомішим в світі українським гуртом, представлення не потребує. Експериментуючи з фольклором, ДахаБраха додала до народної музики ритми індустріального світу, створивши свій яскравий і неповторний образ. Port Mone, в свою чергу, за допомогою трьох інструментів подають у новій стилістичній формі квінтесенцію сучасної музичної культури — на перетині класики, нойзу, експериментальної музики і фолку. Останні  приїзди тріо до України часто пов’язані з різноманітними творчими колабораціями — тут вони відомі, зокрема, по медіа-виставі «Розділові» за участю Сергія Жадана і кіноперформансу «Хліб». 

Шановний клієнт, Ви маєте можливість замовити та купити квитки на «ДахаБраха & Portmone "Хмелева project"», що відбудеться – в Національній Музичній Академії України. Ви можете купити Е-квиток, сплативши його карткою VISA / Mastercard або скористатися найбільшою мережею кас в місті Києві чи послугою кур'єра. Завантажуйте та замовляйте квитки через Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!