Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!
UA EN RU
«   Березень 2018   »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
     1 2 3 4
  5 6 7 8 91011
 12131415161718
»19202122232425
»262728293031 

Акваріум
Ювілей!
Акваріум
Ювілей!  АКВАРІУМ. 4.000 РОКІВ.
МЦКМ «Жовтневий», 07.04.2012

Легендарний «Акваріум» знають всі. Їхні пісні близькі не одному поколінню, глибокі, наповнені складним сплетінням смислів, вони закликають відволіктися, задуматися про вічне, чарівним чином латаючи дірки на тонкій життєвій матерії. Музика Акваріума - нескінченний пошук відповідей, на які цілого життя мало. А вистачило б «4.000 років»? Це і належить дізнатися шанувальникам Бориса Гребенщикова на ювілейному концерті групи, якій цього року виповнюється 40 років.

Концерт в МЦКМ «Жовтневий», приурочений до ювілею, обіцяє стати справжнім святом, з належними йому сюрпризами та подарунками, а головним подарунком стануть, звичайно ж пісні, написані групою за 40 років!
 
У свої сорок Акваріум як і раніше знаходиться в безперервному русі, в безперервному пошуку, експериментує з різними стилями і музичними жанрами, Борис Гребенщиков завжди зберігає здатність порадувати і
здивувати НОВИМ, і несподіваним.
А на питання про вік відповідає з усією серйозністю:
 «Відпочити хочеться. Але зробити щось ще незроблене -
 цього завжди хочеться більше. Поки живий, краще максимально повно використовувати цю можливість ».

Кожна пластинка - експеримент, кожна нова пісня - виклик.
Нинішній АКВАРІУМ - це колектив, що дає десятки концертів на рік, виконуючий та записуючий свою чарівну музику з кращими музикантами світового рівня.

7 квітня 2012 у нас з вами є шанс доторкнутися до унікального явища культури, створеному Борисом Гребєнщиковим.
Доторкнутися до цілої епохи - музичної, філософської, творчої ... епохи, ім'я якої - АКВАРІУМ!

Шановний клієнт, Ви маєте можливість замовити та купити квитки на «Акваріум Ювілей!», що відбудеться – в Жовтневому палаці. Ви можете купити Е-квиток, сплативши його карткою VISA / Mastercard або скористатися найбільшою мережею кас в місті Києві чи послугою кур'єра. Завантажуйте та замовляйте квитки через Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!