Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!
UA EN RU
«   Березень 2018   »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
     1 2 3 4
  5 6 7 8 91011
 12131415161718
»19202122232425
»262728293031 

В'ячеслав Малежик
"Ночь, ты и я..."
В'ячеслав Малежик
В наші дні його ім'я добре відоме цінителям музики. Він дебютував як співак в 1967 році в гурті "Ребята". Після того, він працював в гурті "Мозаїка", а потім в дуже популярних гуртах "Веселі ребята", "Блакинті гитари" і "Пламя". Він виступав в якості соліста гурту, і його безпосередність, така властива його виступам і зараз, була дуже характерна і тоді. На додачу до участі у гуртах, він почав записувати власні альбоми, які одразу привернули увагу публіки.

Малежик виробив абсолютно винятковий спосіб виконання, який підкреслює чарівність його голосу, і створив новий музичний світ, що існує окремо від рок, поп і рок-н-ролл виконавців. Його пісні являють собою чудово зроблене з'єднання віршів (деякі написані ним самим, інші - відомими російськими поетами), аранжувань, характерного стилю виконання.

В'ячеслав Малежик

 

"Мене нещодавно запитали, чи відчуваю я подих молодих у спину.
Я сказав, що ми біжимо в різні сторони".

В. Малежик

Шановний клієнт, Ви маєте можливість замовити та купити квитки на «В'ячеслав Малежик "Ночь, ты и я..."», що відбудеться – в Палаці України. Ви можете купити Е-квиток, сплативши його карткою VISA / Mastercard або скористатися найбільшою мережею кас в місті Києві чи послугою кур'єра. Завантажуйте та замовляйте квитки через Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!