Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!
UA EN RU
«   Лютий 2018   »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
     1 2 3 4
  5 6 7 8 91011
 12131415161718
»19202122232425
»262728    

Сергій Захаров
Сергій Захаров
4 квітня Сергій Захаров запрошує всіх своїх шанувальників та просто улюбленців професійного вокального мистецтва на свій творчий вечір- «Пісні моєї юності».

Початок популярності молодому Сергію Захарову приніс 1974 рік. Тоді він отримав першу премію відразу на двох міжнародних конкурсах- «Сопот - 74» у Польщі і «Золотий Орфей» у Болгарії. У середині 1970-х років Сергій Захаров був одним з найвідоміших співаків Радянського Союзу.

Сергій Захаров - володар численних високих звань і нагород. Співак є лауреатом багатьох міжнародних конкурсів у Болгарії, Польщі, Чехословаччині , Аргентині, Німеччині. У 1988 році він отримав звання Заслуженого артиста Росії, а в 1996 - звання Народного артиста Росії.


Сергія Захарова називають «золотим баритоном Росії», співак для всіх поколінь, що не йде на поводу у сьогохвилинних, кон'юнктурних віянь, артист поза часом і географії.

Захаров унікальний і неповторний у всьому: неймовірної сили та краси баритон, бездоганний вокал, який не допускає технічних похибок. Дивовижні для нашого часу глибина і проникливість виконання, неймовірна харизма артиста, утягують глядача в сенс і сюжет кожного твору, змушують публіку сміятися і плакати, замислюватися про сенс життя, любові, вічні істини, про які ми часто забуваємо в буденній метушні і гонитві за матеріальним . Його творчість і талант спроможні розбудити навіть у давно втомлених серцях ностальгію за високих почуттів , сколихнути спогади, повернути віру в світле і прекрасне.

http://www.youtube.com/watch?v=gHRls9_7GlM
http://www.youtube.com/watch?v=ivxwQkaQx84
http://www.youtube.com/watch?v=hqNP1Hs4R8Y

Шановний клієнт, Ви маєте можливість замовити та купити квитки на «Сергій Захаров », що відбудеться – в Будиноку Офіцерів. Ви можете купити Е-квиток, сплативши його карткою VISA / Mastercard або скористатися найбільшою мережею кас в місті Києві чи послугою кур'єра. Завантажуйте та замовляйте квитки через Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!