Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!
UA EN RU
«   Серпень 2018   »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    1 2 3 4 5
  6 7 8 9101112
»13141516171819
»20212223242526
»2728293031  

Музичний колектив
Петра Наліча
Музичний колектив
Петра НалічаРозриваючи всі шаблони сучасної естрадної музики і виконуючи чиєсь ментальне повеління , Петро Наліч , вискочивши кілька років тому спочатку на московську сцену як чорт з труби слави з успіхом вже цілий третій альбом робить популярну музику . Музику з великим емоційним діапазоном пісень - від мінорних мотивів , що резонують надривними нотами в кожній слов'янській душі , до метких циганських романсів , виконаних тонко , з великим смаком і професіоналізмом.

Навчивши своїх шанувальників другою платівкою «крутити Бабур» ( Веселі Бабур , 2010) , і розуміти понівечений англійська , Петро Наліч буквально створив музичну секту імені себе , назавжди вступити в яку хочеш з перших слів «цукрового пакету».

Талановитий Наліч талановита в усьому. Петро Андрійович сам займається майже всім графічним оформленням для свого колективу . Навмисна спрощеність і мінімалізм мало не пейнтовскіх написів обкладинок і фірмового сайту зайвий раз підкреслюють «народність » творчості МКПН . Взяти хоча б змію другого альбому , вирізану з картонної коробки і звучну глузуванням над уже шаблонної модою надмірних обкладинок і складних макетів всього візуального ряду , супроводжуючих музичну продукцію сучасних популярних виконавців.

Ліричний тенор Петра Наліча , мелодійно і неординарно виводить якусь неаполітанську ноту , дивно перегукується з російським традиційним міським романсом звучить свіжо і виглядає абсолютно гармонійно на клубній сцені. Позитивна іронія веселих етнічних мотивів Польщі , Гватемали , Куби і чорт знає яких ще країн виповнюється міні - оркестром - колективом з щирістю і задоволенням , без спроб « звалитися » в вульгарні балканські ноти. Ідеальне співвідношення пафосу і стьобу уживаються в новій інкарнації жанру авторської пісні на самій межі карикатурною радянської самодіяльності. Та це ж просто особистий ідеальний рецепт Петра Наліча для сучасного слов'янського слухача , ностальгує десь підкіркою союзним минулим і одномоментних запитів в сучасних реаліях на неординарне творчість . Такої музики в Росії просто більше немає.

Зустрічайте - «Музичний колектив Петра Наліча » 30 листопада в ЦКМ НАУ.

http://www.youtube.com/watch?v=rYt1HyNcLJ0
http://www.youtube.com/watch?v=nscv2SZSEek
http://www.youtube.com/watch?v=I2iabjuTrk8
http://www.youtube.com/watch?v=RMmz3Q6yf5g

Шановний клієнт, Ви маєте можливість замовити та купити квитки на «Музичний колектив Петра Наліча», що відбудеться – в Центрі Культури та Мистецтв НАУ. Ви можете купити Е-квиток, сплативши його карткою VISA / Mastercard або скористатися найбільшою мережею кас в місті Києві чи послугою кур'єра. Завантажуйте та замовляйте квитки через Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!