Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!
UA EN RU
«   Серпень 2018   »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    1 2 3 4 5
  6 7 8 9101112
»13141516171819
»20212223242526
»2728293031  

Мелодія двох сердець
В.Білоножко
Мелодія двох сердець 
В.Білоножко8-го грудня в Національному палаці мистецтв «Україна» відбудеться  заключний гала-концерт  ХIV Міжнародного фестивалю родинної творчості “Мелодія двох сердець”. Фестиваль має багато друзів та прихильників в усіх куточках України та збирає виконавців з багатьох країн уже впродовж 14 років, сприяючи піднесенню культурно-мистецького іміджу України.

Метою фестивалю є популяризація родинної творчості, підвищення авторитету сім’ї,  як основи високо організованого суспільства, розвитку національної духовності, формування позитивних моральних якостей.

Концерт також присвячений ювілею творчої діяльності Народного артиста України Віталія Білоножка. Немає жодного куточка в Україні, де б не знали і не любили пісень Віталія Білоножка. Широковідомі аудіоальбоми «Мелодія двох сердець», «А  яблука падали», «Буде свято», «Давайте разом заспіваєм, браття», «Віват, чоловіки», «Половина саду», «Не повертайтесь на круги своя», «Яблуневий туман» - відзначені схвальними відгуками в засобах масової інформації і мають велику популярність у публіки.

Гала-концерт пройде за участю зірок естради, театру, кіно та спорту – друзів Віталія Білоножка і буде гарним подарунком для киян та співвітчизників.

Шановний клієнт, Ви маєте можливість замовити та купити квитки на «Мелодія двох сердець В.Білоножко», що відбудеться – в Палаці України. Ви можете купити Е-квиток, сплативши його карткою VISA / Mastercard або скористатися найбільшою мережею кас в місті Києві чи послугою кур'єра. Завантажуйте та замовляйте квитки через Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!