Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!
UA EN RU
«   Червень 2018   »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
      1 2 3
  4 5 6 7 8 910
 11121314151617
»18192021222324
»252627282930 

Los Vivancos
Los Vivancos

Фламенко - сучасний балетний танець. Це степ і акробатичні номери. Фламенко у виконанні братів ЛОС VIVANCOS (Лос Віванкос) - це зразок гнучкості, пластичності, а також сильного темпераменту в танці, виконуваному чоловіком.
ЛОС-VIVANCOS - це сім братів, чия майстерність танцю фламенко підкорило, без перебільшення, весь світ!
ЛОС-VIVANCOS були спеціальними гостями і хореографами шоу Mylene Farmer «Avant Que Lombre», а також учасниками «Сан - Ремо» з Lola Ponco і Gio.
ЛОС-VIVANCOS - переможці в номінації «Краще оригінальне шоу» в 2009 році на Лас-Lunas нагород у Мексиці.
У 2008 році Лос-VIVANCOS удостоїлися відразу двох номінацій принцеси Стефанії на світовому фестивалі цирків в Монте-Карло!
Їх шоу в Лос-Анджелесі на передачі «Танці з зірками» дивилося більше 35 мільйонів чоловік!
Безліч разів їх запрошували на провідне світове ТВ шоу «Гранд кабаре світу» у Франції.
Сім диво-братів володіють воістину неймовірним поєднанням талантів: вони і танцюють, і співають, і грають на різних музичних інструментах. Скрізь, де б не побували ЛОС VIVANCOS, вони збирають повні аншлаги і викликають неймовірний захват і овації, особливо у жінок.
Брати ЛОС VIVANCOS підкорили своїми талантами більше тридцяти країн по всій планеті. Та що там, - більше 20 аншлагів поспіль у різних залах Франції говорять самі за себе!
Брати ЛОС VIVANCOS народилися в Іспанії, в Барселоні. Прославитися чудесним дітям вдалося ще підлітками: вони рано почали танцювати. Хлопці придумали власний виступ - це був танець з елементами акробатики. Їх виступ розлетілося моментально всюди вже тоді. Про юних дарування ЛОС VIVANCOS дізналася вся країна. Їхні виступи були й далеко за кордоном Іспанії, що показує високий рівень виконання музичних танцювально-акробатичних номерів. Клан ЛОС VIVANCOS був прославлений юними братами. Сім'я у ЛОС VIVANCOS була артистичною, тому й хлопчики виросли артистами, виховані кращими традиціями артистичною середовища. Вже в дитинстві ЛОС VIVANCOS почали гастролювати по світу, особливо по Канаді та Америці. Вони як губка вбирали в себе різні культури незвичайних для них народів, осягали їхні музичні особливості і традиції. Брати ЛОС VIVANCOS отримали прекрасну освіту, в кращих навчальних закладах, чий престиж у світовій практиці незаперечний. Крім цього, перш ніж створити танцювальний союз Фламенко, брати ЛОС VIVANCOS індивідуально набралися досвіду. У 2004 році світ побачив союз - фламенко шоу братів Лос Vivancos. З цього моменту неймовірний успіх і інтерес публіки до братів ЛОС VIVANCOS не згасають!
Знайомтеся
Брати ЛОС VIVANCOS - Аарон, Джошуа, Жозе, Ізраїль, Іуда, Крісто і Еліас. Їх довірений представник, як правило, є Еліас. Він спілкується з журналістами, представляє сім'ю ЛОС VIVANCOS на прес-конференціях.
Фламенко братів ЛОС VIVANCOS - це чудовий симбіоз балету, фламенко, цирку, театру, а також сучасного танцю. Їх шоу має живу, вибуховою енергетикою, викликаючи найяскравіші емоції у своїх глядачів. ЛОС-VIVANCOS на сцені - не просто господарі, а справжні Боги!Los Vivancos 

Шановний клієнт, Ви маєте можливість замовити та купити квитки на «Los Vivancos», що відбудеться – в Палаці України. Ви можете купити Е-квиток, сплативши його карткою VISA / Mastercard або скористатися найбільшою мережею кас в місті Києві чи послугою кур'єра. Завантажуйте та замовляйте квитки через Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!