Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!
UA EN RU
«   Липень 2018   »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
        1
  2 3 4 5 6 7 8
  9101112131415
»16171819202122
»23242526272829
 3031     

Етно-Фест «Трійця в Мамаєвій Слободі»

Київ

Мамаева СлободаЕтно-Фест «Трійця в Мамаєвій Слободі»
3 червня, в день православного свята «День Святої Трійці» в центрі народознавства «Мамаєва Слобода» - куточку української природи, архітектури та побуту пройде Великий Етно-Фест:

Народне гуляння. Парад Вишиванок.
Фестиваль духовної музики.
Місто майстрів.
Арт - зона.
Тренд - зона.

Програма Свята.

Благодійна мета:
Кошти від Фесту пійдуть  на відродження православного храму ХVII – XVIII ст. в м.Чигирин, на підтримку Національного історико-культурного заповідника «Чигирин».

Трійця — одне з найголовніших свят православного церковного календаря, яке відзначається на 50-й день після Паски (звідси друга його назва — П’ятдесятниця). В народній традиції день Трійці входить до циклу пов’язаних між собою святкових днів, які починаються з четверга сьомого тижня після Паски, який має назву Семик.
Трійця — символ, що виражає триєдність. За давніми уявленнями, Трійцю складали Яв — світ явний, земний; Нав — світ невидимий, духовний і Прав — світ законів матеріального і духовного буття. Золоте Трисуття (Тризуб) — символ бога Трояна, який тримає три Сонця. Воскова свічка-трійця, запалена «живим вогнем» на Різдво молодого Божича-Сонця та на Водохрещу, — то Божа пам’ять про творення трьох небесних світил: Сонця, Місяця і Зорі, що їх принесло первовічне Дерево життя.
Найпоетичнішим, що тісно ув’язується з природою, святом є вочевидь Трійця. Вся сукупність дійств — завивання вінків, Клечальна субота, П’ятидесятниця (Клечальна неділя), Русалії, похорон Ярила й поминання предків — так чи так суголосні з живою природою, яка для наших пращурів була найвищим духовним самоочищенням. Традиційно в Україні до цього свята готувалися заздалегідь, вважаючи, що в тривіаті християнських празників (після Різдва та Великодня) Зелені свята посідають одне з чільних місць.

Шановний клієнт, Ви маєте можливість замовити та купити квитки на «Етно-Фест «Трійця в Мамаєвій Слободі»», що відбудеться – в Мамаева Слобода. Ви можете купити Е-квиток, сплативши його карткою VISA / Mastercard або скористатися найбільшою мережею кас в місті Києві чи послугою кур'єра. Завантажуйте та замовляйте квитки через Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!