Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!
UA EN RU
«   Липень 2018   »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
        1
  2 3 4 5 6 7 8
  9101112131415
»16171819202122
»23242526272829
 3031     

Енвер Ізмайлов
Творчий вечір!
Енвер Ізмайлов
Творчий вечір! 24 листопада у Консерваторії ( НМАУ ) відбудеться творчий вечір гітариста -віртуоза Енвера Ізмайлова !

Енвер Ізмайлов - громадянин світу . У його репертуарі безліч музичних творів найрізноманітніших народів і культур. Хто хоча б один раз бачив , як народжується музика Енвера , хто відкрив для себе нову гітарну музику , той розуміє , що віртуозна майстерність у поєднанні з геніальною самобутністю народжують музику , подібну диву. Енвер уособлює собою справжнісіньке диво.

Енвер Ізмайлов самостійно навчився грі на електрогітарі і потім самостійно винайшов теппінг - прийом гри , при якому пальці обох рук лежать на грифі гітари , як на клавіатурі , і звук видобувається швидким притисненням струн , а не ударом або щипком по них.

У його етно - джазовому синтезі музики з'єднуються імпровізаційний початок і елементи музичного фольклору .

Енвер Ізмайлов - лауреат першої премії Європейського міжнародного конкурсу гітаристів в Лозанні ( Швейцарія ) , власник безлічі дипломів та нагород . З 1995 року - член Президії Джазовій асоціації України . У 2009 році Енвер Ізмайлов став народним артистом України . 

Шановний клієнт, Ви маєте можливість замовити та купити квитки на «Енвер Ізмайлов Творчий вечір! », що відбудеться – в Національній Музичній Академії України. Ви можете купити Е-квиток, сплативши його карткою VISA / Mastercard або скористатися найбільшою мережею кас в місті Києві чи послугою кур'єра. Завантажуйте та замовляйте квитки через Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!