Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!
UA EN RU
«   Вересень 2018   »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
       1 2
  3 4 5 6 7 8 9
 10111213141516
»17181920212223
»24252627282930

ДиДюЛя
ДиДюЛя

За межею снів ...
Він створив свій стиль. Він склав свою музику. На його концертах не звучить жодного слова. Але він відкриває нам новий світ.
За межею слів.

ДіДюЛя. Його музика звучить у фільмах Бі-Бі-Сі. Він співпрацював з Пласідо Домінго. Знімався у фільмах Андрона Кончаловського. Співпрацював з Брайн Адомсом. З його музикою на Олімпійських Іграх перемагала Ірина Слуцька. Він отримав кінопремію за кращий саунд-трек до російкому фільму «Кочегар» культового режисера Олексія Балабанова. На чемпіонаті Європи з гімнастики під його музику перемагала Ірина Чащина. Олексій Ягудін танцює під його музику в американських льодових шоу.
Крістіна Орбакайте. Діма Маліков. Авраам Руссо. Балет Тодес. Золотий голос групи Назарет і Діп Перпл Джо Лі Тернер і багато були зачаровані його музикою, що вилилося в яскраві творчі проекти.

Його Музика активно поширюється по всьому світу. Китай Індія США Європа Японія. Записано і випущено 10 яскравих інструментальних альбомів. 4 ДВД диска. Створена велика кількість інструментальних хітів! Для цієї музики не існує мовних бар'єрів, вона зрозуміла всім людям усіх країн і континентів.

Зараз у ДіДюЛі серія потужних живих концертів. Він володіє неповторною харизмою і пластикою. Позитив, драйв, енергія. Майстерне володіння гітарами. Адже він з гітарою з дитинства, з 6 років! Унікальне і неповторне шоу. 130 аншлагових концертів щороку в найбільших залах країни та країнах СНД! У ДіДюЛі своя супер-група музикантів і професійний менеджмент. Своє бачення світу. Музики. Свій погляд на творчість і своя філософія. Він громадянин світу, який вловив звучання простору, який тонко, красиво і витончено передає нам через музику. За цим стоїть титанічна праця ДіДюЛі протягом всього його життя.

Грандіозний концерт у Кремлі "МУЗИКА СОНЦЯ" 8 ГРУДНЯ ... Сцена оформлена гігантської напівкруглої сферою плазмових панелей, всю підлогу і подіуми також покрити плазмовими панелями. Це створює можливість занурити глядача в нереальний світ. Разом з приголомшливою відвертою живою музикою, пластикою і тонко прописаної партитурою світла і плазмових панелей, буде зроблено тонке витончене і стильне шоу. Власний музичний стиль і тонке почуття міри завжди були притаманні ДіДюЛя. Це повноцінний концерт, який триває не менше двох годин. Живий кристально чистий звук. Унікальне світлове рішення.
Тільки авторська музика. Сучасні технології зйомки, - такі як дистанційні міні камери на гітарах ДіДюЛі та інших інструментах, відео з яких транслюються на плазми в на сцені. Ця технологія вже використовувалася в попередньому шоу ДіДюЛі і дає карколомний відео-ефект для телеглядача.

Вас чекає самобутнє авторське шоу, без оглядки на захід! Унікальний яскравий артист. Нова музика. Оригінальні технології. Інструментальний мова зрозуміла кожному і не потребує пояснення! А враховуючи різноманіття і широту жанрів у музиці ДіДюЛі ситуація і зовсім унікальна! Тут Схід і Захід, смуток і безумство, романтичні балади і філософські роздуми, симфонізм і самотність ...

Шановний клієнт, Ви маєте можливість замовити та купити квитки на «ДиДюЛя », що відбудеться – в Жовтневому палаці. Ви можете купити Е-квиток, сплативши його карткою VISA / Mastercard або скористатися найбільшою мережею кас в місті Києві чи послугою кур'єра. Завантажуйте та замовляйте квитки через Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!