Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!
UA EN RU
«   Березень 2018   »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
     1 2 3 4
  5 6 7 8 91011
 12131415161718
»19202122232425
»262728293031 

Вечір «Ніч проти бідності»
 Вечір «Ніч проти бідності»НІЧ проти БІДНОСТІ

30 вересня 2014 року в рамках VII Екуменічного соціального тижня відбудеться Ніч проти бідності. Це вечір, що збере небайдужих людей навколо ідеї подолання бідності в Україні. Це перша така благодійна подія, метою якої є збір коштів для покращення умов для жінок у кризових ситуаціях, а також створення нових можливостей для осіб, які потрапили у кризову ситуацію внаслідок військових дій на Сході.

У програмі передбачено гала-прийняття, аукціон, мистецька інсталяція про історії життя, успішні практики, та відзначення волонтерських ініціатив.

Спікери заходу - генеральний директор національної телекомпанії України, засновник проекту «Відкриті руки» Зураб Аласанія, Голова комітету Інформації та ЗМІ Асоціації випускників семінару Аспен-Україна Олеся Жулинська, директор фонду Олени Пінчук «Антиснід» Ольга Руднєва, виконавчий директор Фольксгільфе Австрія Еріх Фенінгер та міський голова Львова Андрій Садовий. У заході візьмуть також участь громадські лідери, соціально відповідальний бізнес, влада, медіа.

Як зазначає ініціатор заходу та виконавчий директор ГО «Народна допомога – Львів» Юрій Лопатинський, бідність можна подолати якщо почати діяти вже зараз і на випередження і із правильним підходом: бути відповідальним за кожну окрему особу із найближчого кола оточення.

Щоб долучитись, потрібно придбати запрошення та прийти на подію. Придбавши квиток, Ви подаруєте один, два чи три місяці гідного життя для жінки, яка потрапила у складну життєву ситуацію.

Організатори: Народна допомога, компанія «Дік-Арт» та Інститут Екуменічних Студій УКУ.

Партнери: Фольксгільфе Австрія, Safe Connection

Шановний клієнт, Ви маєте можливість замовити та купити квитки на « Вечір «Ніч проти бідності»», що відбудеться – в Львівський Будинок вчених. Ви можете купити Е-квиток, сплативши його карткою VISA / Mastercard або скористатися найбільшою мережею кас в місті Києві чи послугою кур'єра. Завантажуйте та замовляйте квитки через Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!