Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!
UA EN RU
«   Липень 2018   »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
        1
  2 3 4 5 6 7 8
  9101112131415
»16171819202122
»23242526272829
 3031     

Олексій Ботвінов,
Бурхан Очал
Олексій Ботвінов, 
Бурхан ОчалГОЛЬДБЕРГ. ПЕРЕЗАВАНТАЖЕННЯ…
СВІТ – РІЗНИЙ… МУЗИКА – ЄДИНА

ТМ «Колоніст» - ми створюємо традиції.
В основі проекту - культовий твір Й. С. Баха "Гольдберг. Варіації." у новій, оригінальній інтерпретації, у поєднанні з етно-ритмами Сходу. 

Олексій Ботвінов – фортепіано (Україна). Заслужений артист України, лауреат Міжнародних конкурсів ім. С. Рахманінова, Й. Баха, К. Шумана, кращий світовий виконавець творів С. Рахманінова. Єдиний, хто зіграв на сцені «Гольдберг. Варіації» Й.С. Баха більше 280 разів, побивши світовий рекорд по виконанню цього складного і унікального твору.

Бурхан Очал – перкусія (Туреччина). Найвідоміший перкусіоніст Сходу, виконавець в жанрі фолк, етно, джазу, працював з такими видатними музикантами як Джо Занівул, Стінг, Марія Жоао Піреш, Фазіл Сай. 

Даний проект - результат спільної творчості двох іменитих музикантів:  піаніста Олексія Ботвінова (Україна) і перкусіоніста Бурхана Очала (Туреччина). Проект дає те, чого так давно не вистачало класиці для надання нового дихання. Новаторський концерт поєднує Захід і Схід, вічну музику Баха і гострий етнічний колорит, класику і фолк. Задум ініціаторів проекту - наповнити незабутні варіації Гольдберга перкусійним серцебиттям.

На сцені Бурхан буде шаманити, вводячи в гру нові й невідомі нашому глядачеві музичні інструменти. Східні теми змінює щебетання птахів і дихання вітру. Повторити таке дійсно неможливо.

Проект пройде у Києві 5 ЛИСТОПАДА в Національній Філармонії України у рамках світового турне за підтримки ТМ «Колоніст». Проект вже зібрав повні зали у Стамбулі, Москві, Парижі, Цюриху, Базелі і мав шалений успіх на джазовому фестивалі у Монтре.
Харизматичний і амбіціозний проект "Гольдберг. Перезавантаження.", безумовно, вартий того, аби його побачив увесь світ!

В рамках концерту пройде виставка робіт молодої київської художниці Алли Понікаревич (фойє Національної Філармонії України, о 18:30). Серед робіт будуть картини, присвячені винам ТМ "Колоніст".

www.kolonist.com.ua/ru/news/company-news/318-goldberg-perezagruzka
www.facebook.com/goldbergreloaded
www.youtube.com/watch?v=-WhweG84wXA
www.youtube.com/watch?v=Ym0ksR2AhAE

Шановний клієнт, Ви маєте можливість замовити та купити квитки на «Олексій Ботвінов, Бурхан Очал», що відбудеться – в Національній Філармонії України. Ви можете купити Е-квиток, сплативши його карткою VISA / Mastercard або скористатися найбільшою мережею кас в місті Києві чи послугою кур'єра. Завантажуйте та замовляйте квитки через Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!