Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!
UA EN RU
«   Серпень 2018   »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    1 2 3 4 5
  6 7 8 9101112
 13141516171819
»20212223242526
»2728293031  

Гала Балет. Прем'єра
В'ячеслав Гордєєв
Гала Балет. Прем'єра
В'ячеслав Гордєєв

Шановні глядачі!

Гала балет переноситися з 05.03. на 02.06.2014р.

Раніше придбані квитки будуть дійсні на нову дату.

Контактний телефон організаторів: (044) 360-77-55

МОСКОВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ТЕАТР « РОСІЙСЬКИЙ БАЛЕТ »

Під управлінням Народного артиста СРСР, зірки світового балету В'ячеслава Гордєєва.

Театр "Російський Балет " під керівництвом В'ячеслава Гордєєва показує балет найвищої якості, за роки керівництва театром "Російський балет" В. М. Гордєєв поставив більше 30 концертних номерів та хореографічних композицій, які по праву можна назвати спектаклями - шедеври!
Театр "Російський балет" виступає пропагандистом російської класичної спадщини на високому художньому рівні в Росії і за кордоном, залучаючи до мистецтва прекрасного весь світ.
  
Гастролі Московського Державного театру "Російський балет" приурочені до 65 річного ювілею з дня народження і 50 річному ювілею творчої діяльності В'ячеслава Михайловича Гордєєва. За роки творчої кар'єри В. Гордєєв створив незабутні хореографічні образи. Віртуозна виконавська майстерність і яскрава індивідуальність здобули професійне визнання і любов публіки. Вистави поставлені В. Гордєєвим, з успіхом йдуть на провідних світових сценічних майданчиках. Гастрольні маршрути на мапі світу пролягли з півночі на південь, зі сходу на захід, перетнули Грінвічський меридіан і екватор - США, Мексика, Західна Європа , Австралія, Індія, Непал, Індонезія, Країни Перської затоки: Багато держав чекають і зустрічають артистів щорічно.

5 березня 2014 Вперше на сцені Національної Опери України відбудеться Прем'єра " ГАЛА БАЛЕТ " . Вистава складається з перлин класики та сучасних постановок Народного артиста Росії  В. Гордєєва.

У цей вечір ви побачите віртуозну майстерність артистів, кращі шедеври В. Гордєєва здивують шанувальників балетного мистецтва. Вистава складається з балетів «Лускунчик», «Дон Кіхот», «Лебедине озеро», «Коник Горбоконик», « Панночка і хуліган », приголомшлива хореографічна поема циганка з балету « Мариула », що розкрила виразні можливості танцівника - гопак з балету Тарас Бульба.

Таємниці техніки виконавського мистецтва розкриє для глядача Художній керівник театру В'ячеслав Гордєєв, з якими Артисти Театру перемагали на Міжнародних конкурсах Японії, Америки, Німеччини, Росії та підкорили всю Європу.

Солісти Московського Державного театру - лауреати міжнародних конкурсів Краща пара Росії Анна Щербакова і Дмитро Котермін здивують шанувальників балету 5 березня 2014 своїм новим амплуа в прем'єрі « ГАЛА БАЛЕТ ». Віртуозна виконавська майстерність і яскрава індивідуальність здобули професійне визнання і любов публіки України .

Шановний клієнт, Ви маєте можливість замовити та купити квитки на «Гала Балет. Прем'єра В'ячеслав Гордєєв», що відбудеться – в Національній опері України . Ви можете купити Е-квиток, сплативши його карткою VISA / Mastercard або скористатися найбільшою мережею кас в місті Києві чи послугою кур'єра. Завантажуйте та замовляйте квитки через Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!