Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!
UA EN RU
«   Серпень 2018   »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    1 2 3 4 5
  6 7 8 9101112
 13141516171819
»20212223242526
»2728293031  

Budapest Gypsy Symphony Orchestra
Перенесення концерту в Палац Україна
Budapest Gypsy Symphony Orchestra
Перенесення концерту в  Палац Україна

Шановні глядачі!
Концерт "Budapest Gypsy Symphony Orchestra" переноситься з Жовтневого палацу в Палац Україна на 20.03 19.30. Всі раніше придбані квитки дійсні. Організатор буде пересаджувати на подібні або кращі місця в новому залі!

Budapest Gypsy Symphony Orchestra

Відомі «100 циганських скрипок » в Україні !

Цей творчий колектив музикантів віртуозів - єдиний і найбільший у світі Циганський Симфонічний Оркестр , до репертуару якого входять як шедеври світової класичної спадщини, так і дивовижна по своїй красі та експресії циганська музика.
Унікальний оркестр має просту і ємну назву - «100 скрипок ».
Момент його появи пов'язаний з сумною подією : у 1985 році помер видатний циганський скрипаль -віртуоз ШАНДОР Ярок ( SANDOR JAROKA ) . На його похоронах тоді зібралися кращі музиканти країни. Щоб висловити повагу і скорботу , вони почали грати - все разом. Музика розлилася по окрузі стрімко , як вируюча вода - скрипки плакали і сміялися , наче згадуючи яскраве життя циганського маестро ...
Цей імпровізований концерт і став народженням такого незвичайного , єдиного у своєму роді оркестру , який незабаром змусив аплодувати в захваті всю Європу , а потім і весь світ.

Оркестр грає без нот і не має диригента в звичайному розумінні цього слова.

Кожним номером, виконуючи соло, диригує один з провідних музикантів.
Особливий колорит виступу надають барвисті національні угорські костюми, в яких, « Циганські Паганіні » виходять на сцену. Музиканти грають складну музику із зміною ритму , гармонії , темпу - але грають в унісон , як одна людина , відчуваючи все інтуїтивно і безпомилково !
Цим якостям навчитися неможливо , з цим треба народитися !
У складі оркестру , звичайно, не одні скрипки : їх 50 , а також 10 альтів , 8 віолончелей, 8 контрабасів , 2 цимбали і 10 кларнетів .
Окрасою оркестру є кращий цимбаліст -віртуоз світу - Oszkar Okros .
Директором і художнім керівником є зараз Shandor Rig і , що займає також посаду концертмейстера скрипок, Jozsef Lendvai Csocsi .

На концерті захоплює дух і всидіти на місці неможливо!

Щорічно , тільки в розпещеній музичними подіями Франції , в оркестру 60 концертів.

Не пропустіть це справжнє музичне диво!

Ви подаруєте собі яскраві миті щастя і спогади на все життя!

Світова преса :
« Ліст і Паганіні захопилися б ... Коли Окреш Оскар чарує на цимбалах , слухачі зриваються з місць » ( Dresden Neueste Nachrichten ) .
« Concertgebouw був вражений до підстави , а публіка сп'янівши ! Жоден симфонічний оркестр у світі не грає так соковито , з таким енергійним звучанням , так сильно і віртуозно ! » ( NRC Handelsblad - Amsterdam ) .
« Маса і клас 100 струнників ! Циганський симфонічний оркестр блищав стрімкими темпами і захоплюючою дух віртуозністю » ( Schwaebische Zeitung ) .

«Кращий концерт року - концерт 100 скрипок з Будапешта в Латвійській Національній опері » ( журналNedeļa ) .

Посилання на відео :
Live in Athens - http://www.100violins.com/us/gallery/video/dvd2009_hd.php
Band of Gypsies - http://www.100violins.com/us/gallery/video/band_of_gypsies_hd.php
RUSSIAN MELODIES - http://www.100violins.com/us/gallery/video/prague_russian_hd.php
Офіційний сайт: http://www.100violins.com/us/orchestra/index.php
 

Шановний клієнт, Ви маєте можливість замовити та купити квитки на «Budapest Gypsy Symphony Orchestra Перенесення концерту в Палац Україна», що відбудеться – в Палаці України. Ви можете купити Е-квиток, сплативши його карткою VISA / Mastercard або скористатися найбільшою мережею кас в місті Києві чи послугою кур'єра. Завантажуйте та замовляйте квитки через Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!