Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!
UA EN RU
«   Квiтень 2018   »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
        1
  2 3 4 5 6 7 8
  9101112131415
»16171819202122
»23242526272829
»30      

Alexey Botvinov
Alexey Botvinov«ODESSA CLASSICS» представляє
2 березня, 19:00
проект Олексія БОТВІНОВА «Музика любові»
у супроводі Національного ансамблю солістів "Київська камерата"
під керівництвом Валерія Матюхіна
Відеоінсталяції VJ VIDEOMATICS
МЦКтаМ Жовтневий палац (вул. Інститутська, 1)

Народний артист України Олексій Ботвінов (фортепіано) - один з найвідоміших концертуючих піаністів України, що об'їхав з гастролями понад 40 країн світу. Він з честю продовжує і представляє світу багату традицію фортепіанної культури Одеси.

Олексій Ботвінов - у всіх сенсах сучасний музикант-виконавець: він охоче виконує музику композиторів-сучасників і тяжіє до нових форм концертного подання музики. Будучи дуже затребуваним на кращих світових концертних майданчиках, Ботвінов тонко вловлює актуальні тренди у виконавському мистецтві. Сьогодні це - формат класики, адекватний часу.

Приклад його інноваційних устремлінь проект "Музика любові", заснований на поєднанні можливостей сучасної мультимедійної техніки з "живим" концертним виконанням.

У «Музиці кохання» - Ботвінов руйнує стереотипи. Замість традиційно строгого виконання класичної музики - мультимедійне шоу з живим оркестровим супроводом. Ботвінов пропонує поринути у світ глибоких почуттів і яскравих образів не тільки знавцям і шанувальникам, а, насамперед тим, хто прагне долучитися до сприйняття високого мистецтва.

Фортепіанні шедеври Шопена, Рахманінова, Моцарта, а також музика авторів кінця ХХ століття: Філіпа Гласса та одесита Яна Фрейдліна, що знаходяться на стику між класикою, джазом та роком - на тлі сучасної сценографії, візуальних ефектів і в супроводі Національного ансамблю солістів "Київська камерата" під керівництвом Валерія Матюхіна.

Потужне сучасне шоу-світло зі своєю партитурою під кожен твір, кілька відеоекранів з захоплюючими відеоінсталяціями. Весь концерт - це історія кохання, майже фільм і вистава одночасно, яку цікаво не тільки дивитись, а й слухати. Автор відеоінсталяцій VJ Videomatics  переконаний, що подібні унікальні поєднання можуть послужити своєрідним поштовхом для відродження інтересу до класичної музики в наш сучасний час, особливо серед молоді.

З першим весняним концертом «Музика любові», публіка отримає нові, свіжі, яскраві - справжні емоції, які так необхідні з настанням цієї чудової пори року!


Шановний клієнт, Ви маєте можливість замовити та купити квитки на «Alexey Botvinov», що відбудеться – в Жовтневому палаці. Ви можете купити Е-квиток, сплативши його карткою VISA / Mastercard або скористатися найбільшою мережею кас в місті Києві чи послугою кур'єра. Завантажуйте та замовляйте квитки через Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!