Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!
UA EN RU
«   Лютий 2018   »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
     1 2 3 4
  5 6 7 8 91011
 12131415161718
»19202122232425
»262728    
Маски шоу

Маски шоу
"Орфей і Еврідіка"
Вистава «Орфей і Еврідіка» театру «Маскі-шоу»
Одеса давно визнана столицею гумору, в тому числі і завдяки театру «Маскі-шоу», які стали справжньою візитною карткою міста. Ось уже понад тридцять років улюблені актори веселять публіку іскрометним гумором і оригінальними постановками. Проект подарував всьому світу «Комедіаду», відкрив Посольство Гумору і звернувся в ООН з пропозицією заснувати свято Всесвітній День Клоуна. На чолі з беззмінним художнім керівником Георгієм Делієвим, група втілює на сцені оригінальний матеріал в своєму власному, ні на кого не схожому і постійно розвиваючомуся стилі. В основу свого унікального стилю актори поклали класичні традиції театру абсурду, театру Дель Арте, а також досвід Чарлі Чапліна і європейської клоунади. Мільйони глядачів по всьому світу знають одеських клоунів за серіалом в стилі німого кіно.
Виступи «Масок» - це феєрверк свіжої неприборканої фантазії, втілений у форму пантоміми, хореографії, драми, трюків, де кожен актор розвиває свій власний унікальний образ.
«Квартал-Концерт» представляє нову інтерпретацію вистави «Орфей і Еврідіка» від лідерів «Масок» Георгія Делієва та Бориса Барського. Сюжет вистави непередбачуваний. Міфічна трагікомедія стане для вас сеансом справжньої сміхотерапії.
Анонімний пияка і попсовий співак Орфей розлючений під час сімейної сварки і посилає свою дружину Еврідіку під три чорти! Фей, здружившись з Орфеєм, в теплій задушевній чоловічій бесіді, допомагає йому позбутися від присутності і безперервної гризні настирливої дружини. Слова Орфея досягають пекла і вона зникає.
Та недовгим був час ейфорії, щастя і уявної свободи Орфея. Слідом приходить відчуття непотрібності, самотності, смутку і туги. Занудьгував за дружиною Орфей, і наполегливо вимагає Фея повернути Еврідіку. Орфей ладен піти на все заради повернення коханої ...
В інтерпретації вистави Георгія Делієва використовується оригінальний музичний супровід, живий звук, хореографія в постановці П. Івлюшкіна, С. Атауліной і А. Бевзюка, за участю всіх акторів основного складу «Масок».
Нова постановка «Орфей і Еврідіка» від «Маскі-шоу» перетворилася на феєричне шоу, насичене гумором, музикою, піснями і танцями.

Акторський склад:
Орфей - Народний артист України Борис Барський
Еврідіка - Заслужена артистка України Наталія Бузько
Фей - Народний артист України Георгій Делієв, Ігор Малахов
Люди в чорному - Олександр Постоленко, Михайло Волошин, Ігор Малахов

Автор п'єси - Борис Барський
Режисер-постановник - Георгій Делієв
Директор - Наталія Делієва

Шановний клієнт, Ви маєте можливість замовити та купити квитки на «Маски шоу "Орфей і Еврідіка"», що відбудеться – в Будиноку Художника. Ви можете купити Е-квиток, сплативши його карткою VISA / Mastercard або скористатися найбільшою мережею кас в місті Києві чи послугою кур'єра. Завантажуйте та замовляйте квитки через Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!