Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!
UA EN RU
«   Лютий 2018   »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
     1 2 3 4
  5 6 7 8 91011
 12131415161718
»19202122232425
»262728    

Oлена Воробей
Oлена ВоробейЯк правило, жінки бояться бути кумедними. Олена Воробей - виключення з правил. Бути смішною - її професія. Сьогодні, мабуть, не знайдеться жодної людини, що не знала би її в обличчя.

Свій псевдонім Олена Воробей запозичила у Едіт Піаф (піаф з фр. — горобчик). Із рідного Бресту вона переїхала спочатку до Пітера, де закінчила театральний, потім вирушила підкорювати Москву.

Коли на сцені Олена Воробей – неважливо, що вона при цьому робить, пародіює, співає або читає гумористичні монологи, - у глядача одне бажання: щоб вона зі сцени не сходила. Не дивлячись на молодість і порівняно недовгий стаж на «великій» сцені, Олена Воробей впевнено входить у «вищий ешелон» майстрів гумористичного жанру. Вона завоювала у публіки любов, що переходить в обожнювання.

 

Шановний клієнт, Ви маєте можливість замовити та купити квитки на «Oлена Воробей», що відбудеться – в Палаці України. Ви можете купити Е-квиток, сплативши його карткою VISA / Mastercard або скористатися найбільшою мережею кас в місті Києві чи послугою кур'єра. Завантажуйте та замовляйте квитки через Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!