Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!
UA EN RU
«   Серпень 2018   »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    1 2 3 4 5
  6 7 8 9101112
 13141516171819
»20212223242526
»2728293031  

«Жінка над нами»
Л.Толкаліна / І.Ліфанов
«Жінка над нами»
Л.Толкаліна / І.Ліфанов«Жінка над нами»

Дуже проста історія: троє чоловіків і одна жінка. Чарівна.. Спокуслива. Чоловіки різні, у кожного своя біографія, кожен багато пережив і кожен самотній. Безумовно, вони говорять про цю жінку - і жартівливо, і цинічно, і мрійливо. Подначівають один одного: хто сміливіше і кому вдасться познайомитися ближче ... І кожен розповідає свою історію підкорення і « взяття об'єкта». Ми бачимо все очима кожного з них, не до кінця розуміючи, брешуть вони чи ні.

Мисливські оповідання? Розгулятися фантазії трьох ополоумевшій від самотності чоловіків або реальне втілення їх бажань? Чи дізнаємося, як все було насправді, тому що все що ми бачимо, одночасно здається і правдою, і фантастикою. Чи розповість нам жінка, що вона думає про кожного з них?

Хто, вона, ця настільки бажана жінка? Вигадка чи та Жінка, яка може зробити щасливим кожного чоловіка, зустрінутого на її шляху? Інтригуючий виходить спектакль. Цікаво стежити і за сюжетом, і за розвитком характерів. Спектакль на будь-якого глядача, тому як приготований як коктейль з різними відтінками смаку. Комусь інтрига, комусь психологічні оберти, комусь тонкощі нюансування п'єси, написаної для досвідчених театралів.

Ролі виконують:

Михайло Горевий, Михайло Поліцеймако, Ігор Ліфанов, Любов Толкаліна
Режисер - Павло Урсул
Продюсер - Альберт Могінов

Шановний клієнт, Ви маєте можливість замовити та купити квитки на ««Жінка над нами» Л.Толкаліна / І.Ліфанов», що відбудеться – в Театрі оперети. Ви можете купити Е-квиток, сплативши його карткою VISA / Mastercard або скористатися найбільшою мережею кас в місті Києві чи послугою кур'єра. Завантажуйте та замовляйте квитки через Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!