Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!
UA EN RU
«   Березень 2018   »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
     1 2 3 4
  5 6 7 8 91011
 12131415161718
»19202122232425
»262728293031 

"Вокзал на трьох"
В.Логінов, О.Железняк
Шановні глядачі!

Замість вистави "Жінка над нами", відбудеться вистава "Вокзал для трьох". Квитки придбані на "Жінку над нами" будуть дійсні.

«Вокзал на трьох»

Що відбудеться, якщо в один час в одному місці зустрінуться люди, які, ні за яких умов, здавалося б, не можуть виявитися поруч? Тим більше, за одним столом ... Що буде, якщо на одній сцені «з'єднати» запаморочливого красеня і вишуканого естета Віктора Логінова і саму «смішну» вітчизняну актрису Олесю Железняк? Що чекає на глядачів, якщо до цієї «дивної» компанії примкне талановитий бармен, вибачте, артист Федір Добронравов, знайомий усім по фільму «Ліквідація»?

У іскрометно смішному спектаклі світ гламуру і глянцю стикається з проблемами реальної російської дійсності. Ця історія - про нас у сьогоденні, з усіма нашими страхами і надіями. І поки ми дивимося виставу і відповідаємо на питання, що виникають «по ходу п'єси», і з нетерпінням чекаємо, до чого призведе така дивна зустріч героїв, на нас чекає видовище гідне його величності Випадку. На нас чекає найяскравіша комедія характерів. Ці інгредієнти змішуючись, стають «Вокзалом на трьох» - розумним і смішним спектаклем.

До речі, про компанію. Троє, як відомо, вже компанія, особливо в Росії. А коли компанія складається стихійно, результат буває непередбачуваний. А якщо кожен з трьох - людина з характером, це стає особливо цікаво. Персонажі створюють таке наелектризований любов'ю і ненавистю простір, що інтрига тримається до останньої миті. Вони настільки різні, що з реплік і дій, утворюють неймовірний «людський» коктейль. Коктейль, де густо замішані пристрасть, алкоголь, і пов'язане з ним «ранкове» почуття провини. Коктейль, в якому не поскупилися на комічні сцени. У ньому є ще тонкий ліризм і наше повсякчасне очікування щастя... за новим поворотом життєвого шляху.

Хтозна, може бути, когось з цієї трійці вже манить інший вокзал, де їх буде тільки двоє?!? Правда, це буде вже інший «спектакль», їх особистий.

Ролі виконують: Віктор Логінов, Олеся Железняк, Сергій Сєров
Режисер - Роман Самгін
Продюсер - Альберт Могінов

Шановний клієнт, Ви маєте можливість замовити та купити квитки на «"Вокзал на трьох" В.Логінов, О.Железняк», що відбудеться – в Театрі оперети. Ви можете купити Е-квиток, сплативши його карткою VISA / Mastercard або скористатися найбільшою мережею кас в місті Києві чи послугою кур'єра. Завантажуйте та замовляйте квитки через Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!