Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!
UA EN RU
«   Квiтень 2018   »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
        1
  2 3 4 5 6 7 8
  9101112131415
 16171819202122
»23242526272829
»30      

Валентинів день
Ю.Меньшова, О.Железняк
Валентинів день
Ю.Меньшова, О.ЖелезнякВалентинів день

Гастролі сучасного театру антрепризи

Режисер: Роман Самгин
Художник: Андрій Клімов
Балетмейстер: Олег Глушков

У ролях: Юлія Меньшова, Олеся Железняк, Костянтин Юшкевич, Іван Замотаєв

Де:
МЦКМ Жовтневий палац, вул. Інститутська 1

Національна корпорація розваг представляє гастролі сучасного театру антрепризи, вистава «Валентинів День».

«Валентинів день» - постскриптум до найвідомішої п'єси Михайла Рощина «Валентин і Валентина», написаної в 70 -х роках ХХ століття. Персонажі спектаклю зустрічаються то у минулому, то в майбутньому, то в сьогоденні, але ні в якому вимірі не можуть виплутатися з любовного трикутника.

«Не намагайтеся шукати логіку в часі - у часі логіки немає. Не намагайтеся пояснити час логічним шляхом, часу, як такого не існує. Є дві речі: любов і любов ...», - слова арабського філософа Кори Аль Мазані, які можна з легкістю віднести до цієї постановки. Це смішна і трагічна історія ... Чоловік любить двох жінок: одну таємно, а другу відкрито, а жінки штовхають його з двох сторін, вимагаючи зробити вибір. Любов - це вічна тема ... тема якоїсь чаклунської сили, виснажливої​​, немов психічна хвороба яка ніколи не зможе себе вичерпати. Адже любов не можна обдурити, її не можна перехитрити, переграти. Це вона грає людськими долями, примушуючи людей то злітати до неба, то горіти у вогні.

Експресивна і завжди непередбачувана Олеся Железняк в черговий раз підкорить глядачів своєю безпосередністю, романтична Юлія Меньшова додасть ліризму, а мужній Костянтин Юшкевич додасть дамам сил боротися за любов будь-якими способами.

Розвиток сюжету заснований на переході з однієї ситуації в іншу, і не загубитися в цих лабіринтах допоможе талановитий музикант Іван Замотаєв.

Відео: http://rutube.ru/video/f857407692fc667c98ef18b197baa586/?ref=logo

Валентинів день
Ю.Меньшова, О.Железняк

Шановний клієнт, Ви маєте можливість замовити та купити квитки на «Валентинів день Ю.Меньшова, О.Железняк», що відбудеться – в Жовтневому палаці. Ви можете купити Е-квиток, сплативши його карткою VISA / Mastercard або скористатися найбільшою мережею кас в місті Києві чи послугою кур'єра. Завантажуйте та замовляйте квитки через Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!