Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!
UA EN RU
«   Червень 2018   »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
      1 2 3
  4 5 6 7 8 910
 11121314151617
»18192021222324
»252627282930 
«Суд над Відьмою»
О. Муті, М.Плачідо...

«Суд над Відьмою»
О. Муті, М.Плачідо...

Київ

  Жовтневий палац 1 жовтня 19:00Вперше в Україні вже в квітні 2018 року для поціновувачів італійської драматургії буде презентовано виставу «Суд над Відьмою», головні ролі якої виконуватимуть легендарні та неповторні Орнелла  Муті та Мікеле Плачідо.

Вистава написана з реальної та неймовірної історії першої жінки, що була засуджена за відьомство. В містечку Тодді 500 років тому, на головній площі, серед стародавніх палаців Сігнорії, в соборі Дуомо, й відбулась  перша кара відьми.Трибунал, очолюваний інквізитором (Мікеле Плачідо) звинуватив, а потім й засудив на спалення на вогнещі Франческу Маттеуча (Орнелла Муті).
На сцені розгортаються  правдиві події тих часів, коли будь-яке намагання жінки «підняти голову», проявити свою волю, призводили до переслідувань та кривавих наслідків. Втілити історію жіночої незалежності взявся талановитий режисер Енріко Марія Ламанна.
«Це справжній гімн жінки», - стверджує Орнелла Муті, для якої навмисно був створений образ жінки, що піддавалась гонінню та несправедливим покаранням, не зважаючи на тендітність та  звинувачення за кохання.
«хто не любить – той ненавидить закоханих»

Вистава  мовою оригiналу  з синхронним двоголосим  перекладом .

Уважаемые зрители!

В связи с изменением гастрольного графика тура по Восточной Европе, спектакль «Суд над ведьмой», который должен был состояться 27.04.2018 в Октябрьском дворце, переносится на 01.10.2018. Все приобретенные билеты будут действительны на новую дату. В ближайшее время на всех билетных операторах, которые реализовывали билеты,  появится видеообращение артистов к зрителям. По всем вопросам обращаться к представителю организатора по тел. 067-480-46-00 Елена.

«Суд над Відьмою»
О. Муті, М.Плачідо... «Суд над Відьмою»
О. Муті, М.Плачідо...
«Суд над Відьмою»
О. Муті, М.Плачідо... 

Шановний клієнт, Ви маєте можливість замовити та купити квитки на ««Суд над Відьмою» О. Муті, М.Плачідо...», що відбудеться 1 жовтня 19:00 в Жовтневому палаці. Ви можете купити Е-квиток, сплативши його карткою VISA / Mastercard або скористатися найбільшою мережею кас в місті Києві чи послугою кур'єра. Завантажуйте та замовляйте квитки через Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!