Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!
UA EN RU
«   Серпень 2018   »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    1 2 3 4 5
  6 7 8 9101112
»13141516171819
»20212223242526
»2728293031  

"Скамейка"
I.Апексимова, Г.Куценко
"Скамейка"
Ірина Апексимова, Гоша Куценко.

Автор п'єси: Олександр Гельман
Режисер: Микита Гріншпун

П'єсу Олександра Гельмана (одного з найзнаменитіших і затребуваних драматургів радянської епохи) "Скамейку" вважають шедевром соціально - побутової драми і зразком " поствампіловської" драматургії , яка в повному обсязі відобразила кризу суспільної свідомості початку 80- х років минулого століття. "Скамейка" з успіхом ставилася на театральних підмостках 30- ти країн світу. Це трагікомічна історія про двох самотніх людей . Одного разу Він і Вона знаходять один одного в парку.

Він і Вона приносять на сцену саму живу , саму благодатну з тем - любов .
Епоха ж , з її чудовими мелодійними піснями , автоматами з газованою водою і відсутністю щосекундної мобільного зв'язку залишається в ролі декорацій.
І нехай , жанр вистави позначений як комедія. У ньому значно більше всього , ніж просто можливість посміятися. У ньому - чарівна романтика , напружена інтрига , а головне - багатюща гама почуттів від презирства до ніжності , від страждання до насолоди , з приголомшливою щирістю , а точніше сказати - істинністю , передана майстерністю двох чудових акторів - Ірини Апексімової і Гоші Куценко .

Гоша Куценко про виставу: Цю виставу я присвячую своїм батькам , яких вже , на жаль , немає в живих. Щоразу , виходячи на сцену , я думаю про тих , хто подарував мені життя."Скамейка" не про них , мої мама і тато прожили щасливе спільне життя . Але це вистава про їх час, їх епоху, про великий СРСР.
У п'єсі - два героя. На сцені - два актори . Протягом 1,5 годин вся увага прикута до них. Витримати таке навантаження здатний далеко не кожен актор.

Ірина Апексимова про виставу: Він і Вона - зовсім не ідеальні. Звичайні люди зі звичайними проблемами. Історія "Скамейки" могла трапитися в будь-якому парку будь-якого міста . Можливо, саме тому глядач плакав і сміявся разом з героями.

http://www.youtube.com/watch?v=vN3XysfjpkM&feature=player_embedded

http://www.youtube.com/watch?v=yoPiX3Z3qZg&feature=player_embedded

http://www.youtube.com/watch?v=PA_G2xe9-5g

Шановний клієнт, Ви маєте можливість замовити та купити квитки на «"Скамейка" I.Апексимова, Г.Куценко», що відбудеться – в Театрі ім. Лесі Українки. Ви можете купити Е-квиток, сплативши його карткою VISA / Mastercard або скористатися найбільшою мережею кас в місті Києві чи послугою кур'єра. Завантажуйте та замовляйте квитки через Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!