Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!
UA EN RU
«   Лютий 2018   »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
     1 2 3 4
  5 6 7 8 91011
»12131415161718
»19202122232425
»262728    

Саломія. Дивні ігри Оскара Уайльда
Саломія. Дивні ігри Оскара УайльдаСаломія. Дивні ігри Оскара УайльдаСаломія. Дивні ігри Оскара УайльдаСаломія. Дивні ігри Оскара Уайльда

 

Найкращий спектакль Віктюка з  часів «Служанок» і єдина його постановка, яку можна сміливо пропонувати для перегляду – що естетам, що простим "совслужащим". Це, по-перше, п'єса Уайльда про царівну Саломію, що запалала нездоровою пристрастю до Іоанна-хрестителя, що задумала отримати його голову .... і яка танцює ради цього легендарний стриптиз з 7 ковдрами. По-друге, це тяжке одностатеве кохання самого Уайльда, що призводить його на каторгу. Але Віктюк пов'язав ці мелодраматичні сюжети в запаморочливий балет. Витончений саунд-трек і виважена хореографія вражають досконалістю. Кожна секунда сценічного часу перетворюється в довершенний витвір мистецтва.

 

Віктюк: «У Греції ставили пам"ятники не тим, кого кохають, а тим, хто кохає. Ми поставили пам'ятник Оскару Уайльду — людині, яка кохала до останнього подиху...»

Саломія. Дивні ігри Оскара Уайльда

Шановний клієнт, Ви маєте можливість замовити та купити квитки на «Саломія. Дивні ігри Оскара Уайльда», що відбудеться – в Жовтневому палаці. Ви можете купити Е-квиток, сплативши його карткою VISA / Mastercard або скористатися найбільшою мережею кас в місті Києві чи послугою кур'єра. Завантажуйте та замовляйте квитки через Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!