Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!
UA EN RU
«   Лютий 2018   »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
     1 2 3 4
  5 6 7 8 91011
 12131415161718
»19202122232425
»262728    

"Русское Варенье"
Л.Уліцкая Гастролі!
Російське варення

Людмила Улицька
Afterchekhov

Режисер: Йосип Райхельгауз
Художник: Юрій Харик
Звукорежисер: Володимир Афанасенко
Художники по світлу: Андрій Зуєв, Андрій Смирнов

Тривалість: 2 години 30 хвилин (з одним антрактом)

Ролі виконують:

Альберт Філозов, Тетяна Васильєва, Вадим Колганов, Іван Мамонов, Анжеліка Волчкова, Катерина Діректоренко, Ольга Гусілетова, Тетяна Вєдєнєєва, Джульєтта Герінг, Олександр Цой, Ніна Шацька, Олена Санаєва, Володимир Шульга, Олексій Гнилицький

Спектакль Лауреат ХХVI Міжнародного фестивалю «Фаджр» в Тегерані «Приз за кращу сценографію та костюми» (Юрій Харик) 2008 рік.

 П'єса відзначена Премією Всеросійського драматургічного конкурсу "Дійові особи" (2006).

- А сади? Які сади були! Коли прадід купив тутешню садибу, тут були сади, відомі по всій Росії.

 - ... Ти б Чехова почитала. Антон Павлович, звичайно, багато навигадував, десь очорнив, десь прикрасив, а дещо, навпаки, підняв до надзвичайності, але вже що стосується садів, вибач ... Коли Лепехин тутешні землі купував, сади вже остаточно виродилися.

Це сучасна історія сучасної російської інтелігенції. Історія, яка парадоксальним чином порівнянна із сумними комедіями Антона Чехова. Герої вистави «Російське варення» - нащадки дядька Вані і всіх трьох сестер відразу.  І проблеми у них такі ж: чи легко пов'язати людські цінності та вічні питання з цинічними правилами гри, які задають «ділові люди»? Лауреат російського «Букера» Людмила Улицька блискуче відтворила характерну особливість чеховської драматургії: герої не чують один одного, їх діалоги - тільки ілюзія спілкування.  Насправді, кожен говорить про щось своє, навіть не роблячи спроб зрозуміти співрозмовника або донести до нього свою власну думку. Ключове слово тут - Afterchekhov. Знавці чеховських п'єс легко вловлять тут алюзії, псевдоцитати, сюжетні асоціації з його шедеврами.  Але це не стилізація, не пародія, не рімейк, а, мабуть, Постмодерністське іронічне осмислення улюбленого міфу про загадковість російської душі.

Шановний клієнт, Ви маєте можливість замовити та купити квитки на «"Русское Варенье" Л.Уліцкая Гастролі!», що відбудеться – в Tеатр імені І. Франка. Ви можете купити Е-квиток, сплативши його карткою VISA / Mastercard або скористатися найбільшою мережею кас в місті Києві чи послугою кур'єра. Завантажуйте та замовляйте квитки через Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!