Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!
UA EN RU
«   Серпень 2018   »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    1 2 3 4 5
  6 7 8 9101112
 13141516171819
»20212223242526
»2728293031  

Русалії
РусаліїРУСАЛІЇ
Театралізована вистава часів Київської Русі

Вистава йде українською мовою в супроводі оркестру народних інструментів театру “Берегиня» з  використанням музичних інструментів часів Київської Русі
Музика -    народна
Сценічна редакція  -  М.Буравського та В.Вітковського

« РУСАЛІЇ » - масштабний національний проект, в якому широко представлені багатства нашої  культури, широта української душі та народної мудрості, багатий мелос та колоритний гумор.У виставі підіймається цілий  пласт культури України часів Київської Русі.
Театралізована вистава «Русаліі»  - це дійство, яке переносить глядача в часи Прадавньої Русі. У пращурів є чому повчитись, навіть, враховуючи те, що їх життя основувалось на поклонінні язичницьким богам, багато чого варто взяти на замітку сьогодні.: повага до батьків, щира любов до Батьківщини і готовність її захищати.
Програма знайомить глядача з найбільш важливими для русичів ритуалами: славіння Бога Перуна,  Русальчин тиждень, Слов’янська тризна, Посвята в воїна-захисника. Зануритись в атмосферу дійства не складно, адже вбрання артистів виготовлене за зразками справжнього одягу того часу, супровід виконується професійними музикантами, які грають на скрипці, цимбалах, бубні, лірі, сопілці та ін.. Захоплює багатоголосе виконання, коли жіночі і чоловічі голоси сплітаються в єдину симфонію з музикою, і коли окремі солісти виходять на передній план і ведуть глядача далеко-далеко від повсякденних турбот. Дух перехоплює від хореографічних постановок, де ніби в справжньому бою, летять іскри від ударів зброї. Завмираєш, коли на сцені таке яскраве дійство, і ноги самі починають рухатись в такт музиці.

Режисер-постановник –      н.а. України  М. Буравський
Диригент –                             Ю.Мілевський
Хореограф-постановник –  з.а.України  В. Вітковський
Керівник проекту -              з.д.м.України  М.Заварзін

Дійові особи та виконавці:
Батько –    А.Пахомов, з. а. артист театру «Берегиня»
Мати –       Н.Буравська, з. а. артистка театру «Берегиня»
Донька –   М.Карагода , артистка театру «Берегиня»
Парубок – Р.Скорик, артист театру «Берегиня»

Парубки, дівчата, скоморохи, лучники, чоловіки, жінки – артисти хору та балету Київського академічного театру українського фольклору «Берегиня» ,та студенти кафедри хореографії інституту мистецтв Національного педагогічного університету ім.М.Драгоманова  

 

 


 

Шановний клієнт, Ви маєте можливість замовити та купити квитки на «Русалії», що відбудеться – в Національній Музичній Академії України. Ви можете купити Е-квиток, сплативши його карткою VISA / Mastercard або скористатися найбільшою мережею кас в місті Києві чи послугою кур'єра. Завантажуйте та замовляйте квитки через Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!