Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!
UA EN RU
«   Лютий 2018   »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
     1 2 3 4
  5 6 7 8 91011
 12131415161718
»19202122232425
»262728    

Пушкін
С.Безруков

Київ

ПК КПІ



Пушкін
С.БезруковПушкін

Жанр: Романтична мелодрама
Режисер: Сергій Безруков
Художник-постановник: Акінфієв Бєлов
Художник по костюмах: Ірина Бєлоусова
Художник по світлу: Андрій Шепелєв
Композитор: Олексій Пономарьов
Тривалість вистави: 3 ч. 50 хв. (З одним антрактом)

Ролі виконують:

Сергій Безруков, Віктор Вержбицький, Віталій Безруков, Сергій Покровський, Олена Силіна, Валерія Мініна, Дмитро Щербина, Сергій Петров, Артем Барсуков, Марина Жукова, Родіон Толоконников, Лілія Хасанова, Євгенія Нохріна, Катерина Виноградова, Олександра Кімаева, Антон Соколов, Олег Мошкаркін , Олексій Новіков

Театр Сергія Безрукова подає свій погляд на життя і долю Олександра Сергійовича Пушкіна.

П'єса Віталія Безрукова, яка лягла в основу вистави, охоплює великий період життя поета: з посилання до Михайлівського та приїзду туди Пущина в 1825 році, до трагічної дуелі в 1937-му.

П'єса про Пушкіна на цей раз поставлена ​​в незвичайному жанрі кіноспектакля: у сценічне розповідь вплетені сцени, зняті за всіма законами кінематографа і спроектовані на екран. Для творців було важливо сплетіння театру і кіно: це дає можливість зробити розповідь більш об'ємним, вивести глядача за межі коробки сцени, - і показати заметіль у Михайлівському, в яку поет вибігає зустрічати Пущина, незвичайну красу обряду вінчання у храмі, береги Неви і засніжену Чорну річку в день трагічної дуелі, і багато іншого.

Занадто багато років відділяє нас від епохи, коли жив поет, і для багатьох він давно перетворився на бронзовий пам'ятник, в «класика російської літератури» зі шкільної програми. Для Безрукова ж важливо показати живу людину, зі своїми пристрастями, життєвими колізіями - адже саме вони були тим матеріалом, з якого виросла його поезія. Пушкін у виставі - пустотливий, ранимий, пристрасно любить друзів і ненавидить ворогів, гострий на язик і швидкий на зухвалий вчинок, оточений шпигунами третього відділення, «невиїзною». Не бажає зносити приниження і готовий битися на смерть, щоб відстояти свою честь ...

«Хочеться, щоб глядач на нашій виставі ще раз пережив смерть Пушкіна, відчув втрату, - зізнається Сергій Безруков. - Коли переживаєш втрату людини зі сльозами на очах - наближаєш його до себе. І Пушкін стає не запиленим томиком віршів, не «двійкою» по шкільному твору, не пам'ятником, а живим і близьким людиною, за якого переживаєш ».

Шановний клієнт, Ви маєте можливість замовити та купити квитки на «Пушкін С.Безруков», що відбудеться – в ПК КПІ. Ви можете купити Е-квиток, сплативши його карткою VISA / Mastercard або скористатися найбільшою мережею кас в місті Києві чи послугою кур'єра. Завантажуйте та замовляйте квитки через Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!