Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!
UA EN RU
«   Липень 2018   »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
        1
  2 3 4 5 6 7 8
  9101112131415
»16171819202122
»23242526272829
 3031     

"Pul-tion-sa du coeur, po-tem qui le-par"
перформанс із Віктором Рубаном

Київ

Кіностудія ім. О. Довженко"Pul-tion-sa du coeur, po-tem qui le-par"
перформанс із Віктором Рубаном

Ця версія перформансу Віктора є натхненною та містить у собі матеріали роботи французького хореографа Луіка Тюзе «Elucidation».

інтерактивний дует

Музика – звук перформансу «Elucidation», саксофон - Клод Деланж, «Sequenza 9b» і «Sequenza 7b» Лучіано Беріо; запис звуку биття серця
Ідея, хореографія, загальна драматургія, світло, сценографія та текст поеми – Віктор Рубан
12 та 13 червня, у Києві, нарешті відбудеться довгоочікувана українська прем'єра французької роботи молодого перформера-дослідника - Віктора Рубана - "Pul-tion-sa du coeur, po-tem qui le-par" / "Пуль-ція-са серця, тм-ри який рит -гово ". Це перформативне дійство є дипломною роботою Віктора.
У травні 2013 року вона була представлена французькому глядачеві в місті Монпельє (Франція) і зірвала бурхливі овації. Віктор Рубан випускник всесвітньо відомої практичної магістерської програми «EXERCE 11/13 - хореографічне дослідження і перфоманс »на базі Національного Хореографічного Центру в місті Монпельє (Франція) та Університету ім. Поля Валері (Монпельє 3).

Олександр Міхед, відомий український письменник, куратор і культуролог, про перформанс:
 «Робота Віктора Рубана є докорінним переосмисленням постановки французького хореографа Луіка Тюзе (Loïc Touzé). І якщо Тюзе називає танець, «зробленим з паперу», то Рубан створює танець буквально з темряви.

Нульовий простір, простір відсутності і пітьми заповнюється ритмом, рухом. Перформер надає йому обрисів, об’єму, чіткіших форм. Серцебиття задає ритм. Ритм, що є уявною ниткою, за яку тримаєшся, намацуючи дорогу в темряві. Певної миті здається, що перформер перебуває в невагомості. Та вже за хвилину ваші серця синхронізуються, починають битися в одному ритмі, що веде тебе далі. В серце пітьми.

Рух перформера розламує простір і темряву на шматки. Його голос розбиває текст, що розпадається на фрагменти. На цеглини морфем, з яких складай нові смисли.

Діалог між танцем і музикою. Між людиною і пащекою темряви. Між перформером і кожним глядачем, в чиї очі він спробує заглянути. Вже потім. Коли шлях буде пройдено.»

У м. Київ - робота буде перформована у інтерактиві із Ельвірою Демерджи із м. Сімферополь, та у супроводі Євгена Копйова із міста Київ (світло)
Після показу відбудеться спільне спілкування із Віктором та учасниками, а також неформальне спілкування із учасниками та гостями за келихом вина.
Більше інформації у події на FB: https://www.facebook.com/events/1405083449800284/
Показ роботи організований командою Ruban Production завдяки соціальній ініціативі «Платформа Імпульс трасформації». За підтримки та у співпраці з: Французький Інститут в Україні, Центр Науки і Мистецтв «DIYA» на базі Національного Центру "Мала академія наук України", а також Dollmen Theater Company. Дизайн матеріалів: Braty-design

Авторські права по використанню матеріалів дотримані та узгоджені з компанією «Loïc Touzé-Oro»

Вільна посадка.

Шановний клієнт, Ви маєте можливість замовити та купити квитки на «"Pul-tion-sa du coeur, po-tem qui le-par" перформанс із Віктором Рубаном», що відбудеться – в Кіностудія ім. О. Довженко. Ви можете купити Е-квиток, сплативши його карткою VISA / Mastercard або скористатися найбільшою мережею кас в місті Києві чи послугою кур'єра. Завантажуйте та замовляйте квитки через Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!