Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!
UA EN RU
«   Серпень 2018   »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    1 2 3 4 5
  6 7 8 9101112
 13141516171819
»20212223242526
»2728293031  

Прокинься
Майстер-клас
Прокинься
Майстер-клас"Рух Прокинься" - російська некомерційна громадська організація, що існує з 2013 року, заснована переможцем телепроекту "битва екстрасенсів" Наталією Бантєєвою, яка є головним ідеологом руху.
Склад організації:
До Руху відразу ж приєдналися відомі екстрасенси Росії, - Дмитро Троцький, Анатолій Лєдєньов, Вікторія Райдос, Аніка Сокольська, Владислав Кадоні, Олексій Гришин і багато інших фахівців в області езотерики.
Діяльність:
Рух «Прокинься» пропонує звичайним людям зовсім по -іншому поглянути на навколишне середовище, на своє в ньому місце, пізнати свої справжні сили, розкрити свої понад здібності і навчитися робити все те, що зараз можуть екстрасенси - зцілювати біль, побачити минуле або майбутнє іншої людини, почути думки оточуючих
Мета:
Екстрасенси - лідери руху "Прокинься" домагаються того, щоб кожна людина самостійно могла допомогти собі вирішити всі існуючі для неї проблеми, зробити своє життя цікавим, повної гармонії і щастя, так як, на їхню думку, він це може і потрібно лише сказати своїм можливостям - "прокинься"!
Неофіційно руху Прокинься вже близько двох років - днем народження прийнято вважати 7 квітня 2012 року. Саме в цей день в Санкт- Петербурзі пройшов перший глобальний майстер- клас з однойменною назвою - "Прокинься", на який зібралося понад тисячу осіб глядачів. Ідеєю майстер класу, головним спікером якого була Наталія Бантеева, стало твердження, що в кожному з присутніх у залі людей закладені понад здібності, точно такі ж, як і у відомих екстрасенсів, що знаходяться в даний момент на сцені. І як доказ, прямо там, на майстер -класі, за допомогою різних тестів, тренінгів та практик екстрасенси відкривали здатності звичайних глядачів.
За півтора роки існування рух "Прокинься" став популярним серед молоді, до нього приєдналися люди з різних сфер діяльності: соціальні працівники, психотерапевти, актори, режисери, музиканти, такі як психолог Олександр Макаров; телеведучий Олексій Куличків, реп виконавець Гуф (одна з його пісень стала гімном організації) актор, режисер, сценарист Руслан Маліков та інші. Всі вони об'єднані спільною метою - допомогти людині у розвитку та вивченні своїх можливостей.
За час свого існування лідери руху "ПРОКИНЬСЯ" дали шанс тисячам людей переконатися, що їхні можливості набагато ширше, ніж вони могли собі уявити.
Менш, ніж за 2 роки, проведено безліч заходів, покликаних допомогти всебічному розвитку особистості людини.
Лідери та учасники руху відвідали з майстер -класом найбільші міста Росії, серед яких: Москва, Санкт -Петербург, Сочі, Казань, Нижній Новгород, Самара, Новосибірськ, Владивосток, Хабаровськ, Петропавловськ- Камчатський, Благовєщенськ, Біробіджан, Уфа, Ярославль, Юрмала, Південно-Сахалінськ, Краснодар, Оренбург, Ростов- на -Дону.
Важливою ідеологічною основою руху є взаємодопомога і підтримка. Лідери руху «ПРОКИНЬСЯ» приділяють велику увагу благодійності, проводять акції збору коштів нужденним, беруть участь у багатьох соціальних проектах, не збираючись зупинятися на досягнутому.
У листопаді 2012 року Наталя Бантєєва, як ідеолог руху «ПРОКИНЬСЯ», стала лауреатом премії "20 успішних людей Петербурга" і отримала нагороду за кращий соціально- благодійний проект року.

Шановний клієнт, Ви маєте можливість замовити та купити квитки на «Прокинься Майстер-клас», що відбудеться – в Жовтневому палаці. Ви можете купити Е-квиток, сплативши його карткою VISA / Mastercard або скористатися найбільшою мережею кас в місті Києві чи послугою кур'єра. Завантажуйте та замовляйте квитки через Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!