Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!
UA EN RU
«   Лютий 2018   »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
     1 2 3 4
  5 6 7 8 91011
 12131415161718
 19202122232425
»262728    

Пігмаліон
Гастролі!

Київ

ПК КПІПігмаліон
Гастролі!Пігмаліон
Автор: Бернард Шоу
Режисер-постановник: Павло Сафонов
Художник-постановник: Євгенія Панфілова
Хореограф: Альберт Албертс

Вистава за участю зірок серіалу «Не родись красивой».

У ролях: Григорій Антипенко, Ольга Ломоносова, Юлія Рутберг, Сергій Колтаков, Ельміра Мірель, Павло Сафонов, В'ячеслав Манучаров / Роман Чора, Поліна Борунова.

Тривалість: 3 години з антрактом

Оригінальне творче бачення знаменитої п'єси Бернарда Шоу молодого, але вже відомого режисера Павла Сафонова отримало визнання вимогливої ​​критики.

На фестивалі «Амурська осінь» спектакль отримав спеціальний приз журі (у складі В. Етуша, П. Руднєва, С. Крючкової, А. Галібіна та ін) за сміливий творчий експеримент. Постановка сучасна і оригінальна, але при цьому режисер дуже дбайливо ставиться до тексту великого драматурга, не допускаючи виникають останнім часом «вольностей». Хочеться відзначити дві блискучі акторські роботи - з.а. Росії Юлії Рутберг і Сергію Колтакова, і безсумнівно вдалі дебюти двох молодих зірок серіалу «Не родись вродливою» - Г. Антипенко і О. Ломоносової. Цікаві й вишукані та стильні декорації та костюми - художник Євгенія Панфілова. Не можна не відзначити і пластичне рішення чудового литовського хореографа Альберта Альбертса.

 

Шановний клієнт, Ви маєте можливість замовити та купити квитки на «Пігмаліон Гастролі!», що відбудеться – в ПК КПІ. Ви можете купити Е-квиток, сплативши його карткою VISA / Mastercard або скористатися найбільшою мережею кас в місті Києві чи послугою кур'єра. Завантажуйте та замовляйте квитки через Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!