Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!
UA EN RU
«   Серпень 2018   »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    1 2 3 4 5
  6 7 8 9101112
 13141516171819
»20212223242526
»2728293031  

"Опасные мальчики"
Гастролі!
Комедія "Небезпечні хлопчики"

Головні персонажі - Інна та Макс, хочуть усиновити дитину.
Але стикаються з багатьма труднощами. Головною проблемою стають бюрократичні зволікання, які доповнюють ряд труднощів: психологічний стан майбутніх батьків не відповідає нормам, фінансове становище залишає бажати кращого, а умови проживання виявилися не задовільними.

Ось так і починається ланцюжок пригод Макса, його дружини, двох неблагополучних братів головного героя, гастарбайтерів-китайців, представниці опікунської ради Ізабелли Шпіллер та місцевого дільничного Кузякіна.

Взагалі при всій безглуздості і легкості п'єса ставить гострі і злободенні питання сьогоднішнього дня. Ми розмінюємося на дрібниці і не помічаємо головного. Занурюємося у другорядне і через дрібниці можемо втратити близьких. Ми всі неохоче йдемо на компроміси і не чуємо один одного. У гонитві за примарним успіхом не помічаємо, як проходить життя.

Так у звичайній трикімнатній квартирі перед нами розгортається трохи перебільшена, стьобна картина сучасного життя, представлена ​​талановито і смішно.  Але це сміх над собою, тому багато хто зможе впізнати у виставі себе.

На перший погляд може здатися, що успіх вистави зумовила участь  тріо з серіалу "Глухар". Напевно, частково так воно і є - багато глядачів йдуть «на Карпова», вважаючи, що побачать крутого мена, здатного знайти вихід з будь-якої, навіть самої важкої ситуації. Проте в «Небезпечних хлопчиках» Владислав Котлярський постає в зовсім іншому образі - кримінальника Дениса, шахраюватого, нахабного і не дуже розумного брата головного героя, Максима Шльонського, якого зіграв Олександр Бобров. Володимиру Фекленко дісталася роль молодшого з братів - Жеки.

Кожен з образів зовсім не схожий на сформовані у глядачів стереотипи, чому самі актори відверто раді. «Спектакль цікавий, в першу чергу, тим, що він дотепний і веселий, і головне, напевно, для багатьох це буде несподіванкою: ми зовсім інші, ми незвичні, ми не ті типажі, до яких ви звикли, і це наше величезне акторське щастя . На сцені є можливість виглядати зовсім по-іншому, грати інші ролі і отримувати задоволення », - зазначив Володимир Фекленко.

Будемо сподіватися, що театрали Україна і шанувальники героїв «Глухаря» познайомляться з дуже небезпечними, але не менш привабливими, веселими і заводними хлопчиками, яких зібрав, як сказав Олександр Бобров, «небезпечний режисер» Ованес Петя.

Маса дрібних деталей і режисерських знахідок зробили дійство справді феєричним.
http://www.youtube.com/watch?v=N7lEX0XhbJI&feature=player_embedded
http://www.youtube.com/watch?v=9u4h1DKBIFc&feature=player_embedded
http://www.youtube.com/watch?v=pDIQYEUb_gg&feature=player_embedded
http://www.youtube.com/watch?v=6iqgFFSfGXE&feature=youtu.be

У ролях:
Владислав Котлярський (серіали «Глухар», «Штрафбат»)
Олександр Бобров (серіали «Глухар», «Звіробій-2»)
Володимир Фекленко (серіал «Глухар»)
Арарат Кещян (серіали «Універ», «КВН»)
Юлія Самойленко (серіали «Глухар», «Відділ»)
Тривалість: 2 ч. 30 хв. с антрактом з антрактом
Прем'єра відбулася в жовтні 2010 р.

Шановний клієнт, Ви маєте можливість замовити та купити квитки на «"Опасные мальчики" Гастролі!», що відбудеться – в Театрі оперети. Ви можете купити Е-квиток, сплативши його карткою VISA / Mastercard або скористатися найбільшою мережею кас в місті Києві чи послугою кур'єра. Завантажуйте та замовляйте квитки через Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!