Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!
UA EN RU
«   Червень 2018   »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
      1 2 3
  4 5 6 7 8 910
 11121314151617
 18192021222324
»252627282930 

Новорічні свята українців «Коляда»
Новорічні свята українців «Коляда»Новорічні свята українців «Коляда»

Режисер-постановник    -  народний артист України,Микола Буравський
За участю режисера  - Василя Вовкуна.
Балетмейстер-постановник – заслужений артист України, В’ячеслав Вітковський.

Музика народна
Вистава йде під супровід оркестру народних інструментів

Керівник оркестру -  Юрій Мілевський

Дійові особи та виконавці:
А.Пахомов, з. а., артист театру «Берегиня»
Н.Буравська, з. а., артистка театру «Берегиня»
М.Карагода , артистка театру «Берегиня»
Р.Скорик, артист театру «Берегиня»
Та інші актори театру «Берегиня»

   Новорічно-різдвяні свята завжди вирізняються з-поміж інших свят року. В стародавні часи вони розпочиналися у грудні відзначенням свята Андрія Первозваного і закінчувались у січні Водохрещею.

  Київський академічний театр українського фольклору «Берегиня» створив неповторну новорічно-різдвяну містерію «Коляда». Це Театралізована програма, що відтворює різдвяні та новорічні звичаї, обряди  з колядками, щедрівками, хороводами, піснями та запальними танцями.  Інсценізовані на високому професійному і художньому рівні складні зразки фольклорної спадщини розкривають особливості культурно-історичних традицій українського народу. Вистава відроджує призабуте із безцінних народних скарбів.
   Сорок професійних співаків, музикантів і танцюристів сценічними засобами занурять Вас в народні обряди, звичаї, ритуали та розкриють Вам усі грані унікального колориту України. Зимовий народний танець «Метелиця», обрядова народна гра «Калита», відзначення свята Святого Миколая, родинний затишок у «Свят-вечір»  все це реалістично відтворено в яскравій «Коляді».

Шановний клієнт, Ви маєте можливість замовити та купити квитки на «Новорічні свята українців «Коляда»», що відбудеться – в Національній Музичній Академії України. Ви можете купити Е-квиток, сплативши його карткою VISA / Mastercard або скористатися найбільшою мережею кас в місті Києві чи послугою кур'єра. Завантажуйте та замовляйте квитки через Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!