Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!
UA EN RU
«   Серпень 2018   »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    1 2 3 4 5
  6 7 8 9101112
»13141516171819
»20212223242526
»2728293031  

"Нестерпна любов до людей" Д.Бозін
Провідний актор театру Романа Віктюка
ДМИТРО Бозін у виставі

«НЕСТЕРПНА ЛЮБОВ ДО ЛЮДЕЙ»

Провідний актор театру Романа Віктюка - ДМИТРО Бозін, відомий за ролями у виставах "Служниці", "Майстер і Маргарита", "Саломея", "Король Арлекін", "Маскарад Маркіза де Сада", виступає у виставі не тільки як актор, але як режисер і поет.

«Любовь может укрыть нас куполом счастливой гармонии....
А может пронизать всю душу сухой колючей порослью
и забрать из памяти код к дверям понимания.
И только от нас зависит, как талантливо мы справимся с потерей».

Очима артиста та поета передається вся палітра людських відносин і переживань - любов і ненависть, образа і прощення, ревнощі і зрада, життя і смерть, гріх і спокуса.

Людина протягом усього життя шукає відповіді на багато питань, а відповіді деколи зберігаються в зашифрованих посланнях поетів.
На початку свого творчого шляху відбулося знайомство Дмитра Бозіна і Маргарити Терехової. Ця зустріч стала свого роду переломним етапом у духовному розвитку актора. Саме Маргарита Терехова запропонувала тоді ще починаючому артистові зіграти в її виставі «Коли пройде п'ять років» за однойменною п'єсою Федеріко Гарсіа Лорка.

У новій програмі Дмитро Бозін знову повертається до п'єси, яку Гарсіа Лорка називав «містерією про час, який минає».

Звичайно ж, не обійде своєю увагою актор таких поетів, як Марина Цвєтаєва і Йосип Бродський, які уособлюють полюс розуму і полюс чуттєвості. Прозвучать вірші Володимира Маяковського, Осипа Мандельштама, Олександра Дольського, Редьярда Кіплінга та сатиричні твори Михайла Зощенка.

Щоб остаточно заінтригувати глядача, ми можемо поділитися секретом, що у виставі ви почуєте пісню гурту "Depeche Mode".

Тривалість - 1 година 40 хв.

Шановний клієнт, Ви маєте можливість замовити та купити квитки на «"Нестерпна любов до людей" Д.Бозін», що відбудеться – в Молодому театрі. Ви можете купити Е-квиток, сплативши його карткою VISA / Mastercard або скористатися найбільшою мережею кас в місті Києві чи послугою кур'єра. Завантажуйте та замовляйте квитки через Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!