Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!
UA EN RU
«   Лютий 2018   »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
     1 2 3 4
  5 6 7 8 91011
 12131415161718
»19202122232425
»262728    

Московський театр "У Никитских ворот"
Гамбрінус
Мюзикл на 2 дії
 

Московський театр Головний герой «Гамбрінуса» - такий собі «Моцарт» пивної, єврейський музика-віртуоз на ймення Сашка (виконання цієї ролі криє для глядача дивовижний сюрприз, розгадати який доведеться саме публіці), котрий, окрім демонстрації блискучої гри на скрипці, ще й співає одеські куплети.

Між пивних бочок біля підвальних стін розсядуться декілька десятків людей. Вони питимуть і співатимуть, будуть плакати, реготати, сваритися, битись і миритися, йти на війну і повертатися з неї каліками, і знову будуть плакати і співати. У виставі зайнята вся трупа – десятки артистів. І кожен демонструє рідкісну самовітдачу.

«Ми, авжеж, театр для обраних, та вся краса в тому, що цими обраними можуть бути всі» - постановник вистав
народний артист Росії Марк Розовський.

Шановний клієнт, Ви маєте можливість замовити та купити квитки на «Московський театр "У Никитских ворот" Гамбрінус Мюзикл на 2 дії», що відбудеться – в Український дім. Ви можете купити Е-квиток, сплативши його карткою VISA / Mastercard або скористатися найбільшою мережею кас в місті Києві чи послугою кур'єра. Завантажуйте та замовляйте квитки через Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!