Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!
UA EN RU
«   Липень 2018   »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
        1
  2 3 4 5 6 7 8
  9101112131415
»16171819202122
»23242526272829
 3031     

Маскарад
Маркіза де Сада
Театр Р.Віктюка
Маскарад
Маркіза де Сада
Театр Р.ВіктюкаШановні глядачі!

Вистава переноситься з 27.02 на 23.06.2014 р. Усі квитки є дійсні. 

Вибачте за незручності!

http://www.parter.ua/ru/event/42/79/6235.html

Роман Віктюк - один з найбільш тонких, провокаційних і сміливих сучасних режисерів - представляє прем'єру : виставу « Маскарад Маркіза де Сада », поставлену за однойменною п'єсою Андрія Максимова.

Нова вистава - це історія любові, самотності, зради і свободи. Це вистава -загадка і викриття одночасно.

Головний герой, відомий Маркіз де Сад, стає для глядачів своєрідним провідником правди. Слідом за автором п'єси режисер піднімає вічну тему протистояння митця і влади, яка його завжди займала («Майстер і Маргарита», « Саломея», «Король - Арлекін»), а сьогодні вона і зовсім звучить надзвичайно актуально. Відправивши скандального Маркіза у в'язницю на 17 років, влада придумала йому двійника - інспектора Маре, який весь цей час діяв під ім'ям де Сада: влаштовував оргії, друкував непристойні тексти і, зрештою, повірив у свою власну унікальність. Наслідувач - нікчемний і неосвічений, талант - яскравий і значний, але протистояння цих двох начал нерідко закінчується перемогою першого.

Роман Віктюк завжди ставить те, що його хвилює в даний момент. Чи вдасться героєві вирватися з лап «сильних світу », утриматися від спокуси « бути своїм » і « бути поруч» ... Тема Творця і Влади звучить сьогодні оглушливо, з нею люди виходять на площу.

Втілення думки, особливого стилю і бачення талановитого художника і режисера - у новій постановці «Маскарад Маркіза де Сада».

http://teatrviktuka.ru/?portfolio=maskarad-markiza-de-sada-teatralnaya-fantaziya

Звернення Р. Віктюка до глядачів:
http://www.youtube.com/watch?v=v93P-mj67i4

 

Шановний клієнт, Ви маєте можливість замовити та купити квитки на «Маскарад Маркіза де Сада Театр Р.Віктюка», що відбудеться – в Жовтневому палаці. Ви можете купити Е-квиток, сплативши його карткою VISA / Mastercard або скористатися найбільшою мережею кас в місті Києві чи послугою кур'єра. Завантажуйте та замовляйте квитки через Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!