Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!
UA EN RU
«   Квiтень 2018   »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
        1
  2 3 4 5 6 7 8
  9101112131415
 16171819202122
»23242526272829
»30      

Максим Аверін
Максим Аверін
Максим Аверін - один з провідних акторів московського театру «Сатирикон» імені А.І. Райкіна, успішний кіноартист.

Його моноспектакль «Все починається з любові ... » розширює уявлення глядачів про можливості та таланти цього чудового артиста. Це не концерт, це не творча зустріч - це саме моноспектакль, повноцінне театральне дійство, продумана і майстерно складена мозаїка з музики, поезії, прози, що супроводжується зі майстерсько світловою та звуковою партитурою.

У моновиставі Аверін виступає не тільки як актор, але і як режисер:» ... у мене є глибоке переконання, що саме в цьому спектаклі не може бути ніякого іншого людини окрім мене, тому що тоді це вже буде не мій задум, а чужий. Ця вистава, в першу чергу, народжується мною, я, звичайно, працюю зі своїм колективом, з фахівцями з музики, світла, ми репетируємо, коригуємо і імпровізуємо разом, але тут все повинно бути моїм - від «А» до «Я». Це вистава - одкровення, спектакль - переживання, все що завгодно, як завгодно.»

«Все починається з любові ... » - рядок з вірша Роберта Рождественського, а ще в програмі звучать вірші та проза Д.Самойлова, О.Вертинського, Б.Пастернака, В.Маяковського та В.Висоцького. Уривки з вистав, пісні радянських і російських композиторів, відеоряд з кінофільмів, живе спілкування із залом.

Декламація надзвичайно яскрава, акторська, поети бубонять співуче - актор жестикулює, немов освоює професію сурдоперекладача, але це анітрохи не дратує, навпаки ... « Щукінська » школа, від зовнішнього - до внутрішнього, через показ, ексцентрику, і фоном всьому - тембр скрипки. Ось, здається, зовсім розслабилися, послухали про те, як забавні бувають записки із залу, особливо в Одесі : «Максим, навіщо ви сказали, що у вас є любов, адже багато хто прийшов в надії хоча б на щось!», Трохи не засліплений від фірмової аверінской посмішки в двох кроках від себе, відволіклися на утесовскіе пісеньки, навіть потанцювали із зіркою в проходах між рядами ... Але ось він знову на сцені, знову читає. І раптом як обпече трагічними рядками, а в залі - тиша, очисна, той самий катарсис.

Максим Аверін з тих артистів, хто веде за собою глядача, завжди знаходячи в ньому щирого слухача і співрозмовника. Це вистава, в якому актор залишається один на один з публікою і відкриває свою душу і серце в цьому діалозі.

Переконлива позитивна енергія, яку випромінює актор, дарує Натхнення і Мрію, проникаючи в саме серце!

Рідкісна зустріч з дивовижним артистом - моноспектакль Максима Аверіна «Все починається з любові ... » відбудеться 14 лютого в Театрі ім. І. Франка. Початок о 19:00.

http://www.youtube.com/watch?v=Jb9zqwz_bbs

Шановний клієнт, Ви маєте можливість замовити та купити квитки на «Максим Аверін », що відбудеться – в Tеатр імені І. Франка. Ви можете купити Е-квиток, сплативши його карткою VISA / Mastercard або скористатися найбільшою мережею кас в місті Києві чи послугою кур'єра. Завантажуйте та замовляйте квитки через Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!