Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!
UA EN RU
«   Серпень 2018   »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    1 2 3 4 5
  6 7 8 9101112
 13141516171819
»20212223242526
»2728293031  

"Капнист туда и обратно"
Гастролі.Театр Ермітаж!
Московський театр «Ермітаж»
 ПІСЛЯ 15-РІЧНОГО ПЕРЕРВИ ПРЕДСТАВЛЯЄ
«Капніст туди і назад»

 Постановка: Михайло ЛЕВІТІН
 Художник: Давид БОРОВСЬКИЙ
 Автор п'єси: Юлій КІМ
 Композитор: Андрій СЕМЕНОВ, Юлій КІМ

На сцені: Борис Романов, Євген Кулаков, Олексій Шулін, Олександр Цилінко, Олександр Пожеж, Катерина Тенета, Алла Черних, Юрій Аміго, Геннадій Храпунков, Сергій Олексяк, Андрій Семенов, Олександр Ліванов, Петро Кудряшов, Олег Заболотний, хор і оркестр театру.

У легкому і стрімкому дійстві переплелися епоха Павла I і наш час. А конфлікт химерного правителя і художника, про який розповідається в постановці, не втратив актуальності.
Одним з головних дійових осіб спектаклю стала музика. Жива, справжня, зіграна оркестром. Музика по-справжньому чарівна - то кружляють голову, як шампанське, то переходить в моторошний, по-булгаковськи урізаний марш.

Шановний клієнт, Ви маєте можливість замовити та купити квитки на «"Капнист туда и обратно" Гастролі.Театр Ермітаж!», що відбудеться – в Театрі ім. Лесі Українки. Ви можете купити Е-квиток, сплативши його карткою VISA / Mastercard або скористатися найбільшою мережею кас в місті Києві чи послугою кур'єра. Завантажуйте та замовляйте квитки через Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!