Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!
UA EN RU
«   Квiтень 2018   »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
        1
  2 3 4 5 6 7 8
  9101112131415
 16171819202122
»23242526272829
»30      

"Історія коня"
Гастролі. Театр ім. П.К.Саксаганського
Лев Толстой
«Історія коня»
музична драма на 2 дії російською мовою

Є твори, які через століття залишаються актуальними. Без сумніву, це стосується і творів Льва Толстого. Із вражаючою гостротою розгортається конфлікт особистості і «табуна», на фоні якого розкривається ряд інших загальнолюдських проблем, адже головного героя хвилюють далеко не кінські питання. Розмірковуючи над несправедливістю життя старий Холстомір приходить до висновку, що люди керуються в житті не справами, а словами, найголовніше серед яких – «моє».
 Судження коня, підкреслені співом і мелодекламацією хору-табуна, вражають своєю глибиною і, в той же час, майже дитячою простотою і чистотою. Не дивлячись на філософський зміст і трагедійність історії, вистава сприймається легко,
«на одному диханні», адже весь творчий колектив, як завжди, працює натхненно і самовіддано, викликаючи у глядача цілий шквал почуттів та емоцій, які наштовхують на роздуми.

Режисер-постановник: Володимир Петренко
Помічник режисера: Лариса Чанишева
Художник-постановник:. Ірина Рибак
Композитор: Едуард Корота
Балетмейстер: Денис Фридинский
Хормейстер: Олена Пахолюк

Дійові особи та виконавці:

Холстомір – Олександр Самойленко

Князь Серпуховський – Сергій Скляренко

Феофан – Артем Бочек

Конюший – Олексій Головач

Генерал – засл. арт. України Всеволод Шекіта, Ігор Болховітін

В’язопуриха – Олена Тетерук, Зоя Полубєдова

Милий – Валерій Войтов,Олександр Коломієць

Хор

Путінцева Ю., Кучинський О.,  Клочко С., Шамшина К., Ярмоленко О., Саражинська Ю., Богачик А., Єфімова Я., Старіченко В., Калінська Н., Землянська С., Порфенцов М., Нікішова Г., Магрело А., Теслюк Н., Сєдих Р.

Генеральний директор-художній керівник
Заслужений діяч мистецтв України В'ячеслав Усков

Шановний клієнт, Ви маєте можливість замовити та купити квитки на «"Історія коня" Гастролі. Театр ім. П.К.Саксаганського», що відбудеться – в Національній Музичній Академії України. Ви можете купити Е-квиток, сплативши його карткою VISA / Mastercard або скористатися найбільшою мережею кас в місті Києві чи послугою кур'єра. Завантажуйте та замовляйте квитки через Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!