Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!
UA EN RU
«   Липень 2018   »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
        1
  2 3 4 5 6 7 8
  9101112131415
 16171819202122
»23242526272829
 3031     

"Фрекен Жюли"
Є.Миронов
Фрекен Жюлі

Гастролі Російського Державного Театру Націй під керівництвом Євгенія Миронова

Автор: Август Стріндберг
Сценічна версія: Михайла Дурненкова
Постановка: Томас Остермайер (Німеччина)
Сценографія: Ян Паппельбаум (Німеччина)
Костюми: Габріеле Ферінгер (Німеччина)
Музичне оформлення: Нільс Остендорф (Німеччина), Даніель Фрайтаг (Німеччина)
Світло: Еріх Шнайдер (Німеччина)
Відео: Себастьєн Дюпуе (Франція)

Ролі виконують:

Чулпан Хаматова, Євген Миронов, Юлія Пересільд

Тривалість вистави: 2 години (без антракту)

Головна героїня п'єси великого шведського драматурга Августа Стріндберга «Фрекен Жулі», написаної в 1888 році, стала своєрідним символом героїні «нового типу». Історія «падіння» графської доньки, яка стала на одну ніч коханкою батьківського лакея, наприкінці XIX століття була сприйнята як «занадто смілива і надто натуралістична», через порушену в ній інтимну тему фізіологічних відносин статей. П'єсу відмовилися публікувати. Її єдина (за свідченням датської преси невдала) вистава відбулося 14 березня 1889 року в приміщенні студентського союзу в Копенгагені. Головну роль виконувала дружина драматурга Сірі фон Ессен. У Швеції драма «Фрекен Жулі» була заборонена цензурою до 1906 року. Сьогодні це - одна з найбільш репертуарних п'єс шведського драматурга.

Відомий німецький режисер Томас Остермайер не вперше звертається до дослідження психології героїні подібного типу. В очолюваному ним легендарному берлінському театрі «Шаубюне», він поставив ібсенівську «Нору» (2002) і «Геда Габлер» (2006). Героїні цих п'єс, написаних приблизно в той же час, що «Фрекен Жулі», - «рідні сестри» героїні Стріндберга. Сім років тому у російського глядача була можливість познайомитися з постановкою «Нори» Остермайера, в якій головна героїня покидала свій «ляльковий дім», попередньо розстрілявши чоловіка з пістолета. Цей радикальний спектакль, вся дія якого перенесена в наші дні, став яскравою подією для російських театралів та фестивалю NET, в рамках якого він був показаний у Москві.

Вистава «Фрекен Жулі» обіцяє стати не менш яскравою театральною подією. Тут дію перенесено в сучасну Росію, для чого Михайлом Дурненковим, одним з найвідоміших і популярних вітчизняних драматургів нового покоління, написана (спеціально для Театру Націй) нова сценічна версія твору Стріндберга, в якій збережені всі сюжетні лінії, а діалоги насичені сучасною лексикою. У центрі вистави, як і у Стріндберга, - любовний трикутник: Фрекен Жюлі - слуга Жан - служниця Христина, яких грають провідні російські актори - Чулпан Хаматова, Євгеній Миронов, Юлія Пересільд. Складні взаємини їхніх героїв, виплітати які Остермайер великий майстер, лежать в основі нового спектаклю, в якому буде «сто пудів любові» і стільки ж ненависті.

Тут, як і завжди, Томас Остермайер працює в співдружності зі своєї блискучою постановочною командою з Німеччини у складі - Яна Паппельбаум (сценографія), Габріеле Ферінгер (костюми), Даніеля Фрайтаг і Нільса Остендорф (музичне оформлення), Еріха Шнайдер (світло). Не з Німеччини в ній тільки - Себастьєн Дюпуе (Франція), один з кращих європейських фахівців з відео. 

Шановний клієнт, Ви маєте можливість замовити та купити квитки на «"Фрекен Жюли" Є.Миронов », що відбудеться – в Tеатр імені І. Франка. Ви можете купити Е-квиток, сплативши його карткою VISA / Mastercard або скористатися найбільшою мережею кас в місті Києві чи послугою кур'єра. Завантажуйте та замовляйте квитки через Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!