Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!
UA EN RU
«   Лютий 2018   »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
     1 2 3 4
  5 6 7 8 91011
 12131415161718
»19202122232425
»262728    
Дорослі ігри
Д.Співаковський, О.Прокофьєва, О.Яковлєва

Дорослі ігри
Д.Співаковський, О.Прокофьєва, О.Яковлєва
«Дорослі ігри»

Комедія «Дорослі ігри» (за мотивами п'єси сучасного драматурга Ніла Саймона).
Дія відбувається в розкішному ресторані Парижа в наші дні, гостями якого стали заможні і красиві чоловіки і жінки. Інтрига розвивається в дусі Агати Крісті, але основне - людські почуття, щирі і без фальші. У постановці показана історія взаємин трьох подружніх пар, спільне життя яких булjа не дуже щасливоюt: закоханість змінилася роздратуванням, скандалами і бажанням розлучення.
Спогади про любов у кожного героя свої, а крім ностальгічних спогадів до них приходить і розуміння своїх помилок. І у закоханих з'являється шанс зберегти свої такі тендітні, такі беззахисні і такі прекрасні почуття один до одного.

Шановний клієнт, Ви маєте можливість замовити та купити квитки на «Дорослі ігри Д.Співаковський, О.Прокофьєва, О.Яковлєва », що відбудеться – в Жовтневому палаці. Ви можете купити Е-квиток, сплативши його карткою VISA / Mastercard або скористатися найбільшою мережею кас в місті Києві чи послугою кур'єра. Завантажуйте та замовляйте квитки через Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!