Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!
UA EN RU
«   Липень 2018   »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
        1
  2 3 4 5 6 7 8
  9101112131415
»16171819202122
»23242526272829
 3031     

"Безразмерное Ким-танго"
Гастролі.Театр Ермітаж!
Московський театр «Ермітаж»
ПІСЛЯ 15-РІЧНОГО ПЕРЕРВИ ПРЕДСТАВЛЯЄ

«Безрозмірне КІМ-ТАНГО»
Постановка: Михайло ЛЕВІТІН
Художник: Давид БОРОВСЬКИЙ
Автор: Юлій КІМ
Вистава - шоу

Левітіну і цього разу вдалося залишитися самим собою. Щедрість фантазії, музикальність і поетичність, благородство тону і стилю (режисеру добре допомогли музичний керівник вистави Андрій Семенов і художник Світлана Калініна) зробили виставу не тільки яскравою, але й по-справжньому інтелігентною.

Танцюючи танго довгоногі красуні «Ермітажу» не просто по-жіночому привабливі, але й виразні кожна в своєму образі. У центрі вистави - пара закоханих, стихійно захоплених виникли почуттям. У трьох танцювальних епізодах артистам вдається сказати так багато, що, право, не віриться, що у них немає тексту. А ті, у кого текст, чудово доповнюють карнавальний вихор вистави.
У виставі говорять і співають про різне - здається, що всі випадки життя знайшли тут своє місце. Про це подбав Юлій Кім, що включив у відоме своє танго «Не треба, я благаю вас, не треба» нові тексти.

На сцені:
Юрій Аміго, Борис Романов, Олександр Андрійовичу, Дарина Белоусова, Петро Кудряшов, Ірина Богданова, Тетяна Борисова, Марина Гараніна, Володимир Гусєв, Олег Заболотний, Олександра Іслентьева, Ірина Качур, Арсеній Ковальський, Ольга Левітіна, Ігор Легін, Олександр Ліванов, Галина Морачева , Жанна Никонова, Аля Нікуліна, Сергій Олексяк, Лариса Панченко, Олександр Пожеж, Андрій Семенов, Вікторія Тарасова, Катерина Тенета, Геннадій Храпунков, Тетяна Шабельникова, Сергій Щепачев, Олексій Шулін, оркестр театру.

Шановний клієнт, Ви маєте можливість замовити та купити квитки на «"Безразмерное Ким-танго" Гастролі.Театр Ермітаж!», що відбудеться – в Театрі ім. Лесі Українки. Ви можете купити Е-квиток, сплативши його карткою VISA / Mastercard або скористатися найбільшою мережею кас в місті Києві чи послугою кур'єра. Завантажуйте та замовляйте квитки через Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!